Torentas "Palaidotas gyvas / Buried (2010) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Palaidotas gyvas Originalus pavadinimas: Buried Žanras: Drama, Mistinis, Trileris Metai: 2010 Režisierius: Rodrigo Cortés Vaidina: Ryan Reynolds, José Luis García Pérez, Robert Paterson, Stephen Tobolowsky ... Apie filmą: Po šio filmo seanso galėsite pasigirti draugams, kad regėjote vieną iš originaliausių šių laikų trilerių. Kaip jaučiasi žmogus, gyvas įkalintas po žeme? Aklina tamsa, ir į ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Palaidotas gyvas / Buried (2010) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Palaidotas gyvas


Originalus pavadinimas: Buried
Žanras: Drama, Mistinis, Trileris
Metai: 2010

Režisierius: Rodrigo Cortés
Vaidina: Ryan Reynolds, José Luis García Pérez, Robert Paterson, Stephen Tobolowsky ...

Apie filmą: Po šio filmo seanso galėsite pasigirti draugams, kad regėjote vieną iš originaliausių šių laikų trilerių. Kaip jaučiasi žmogus, gyvas įkalintas po žeme? Aklina tamsa, sparčiai senkantis deguonis ir laikas, į tvankų kapą besiveržiantis smėlis ir neviltis... Giliai įkvėpkite – tai gali būti paskutinis kartas, kai jus pasieks šviežio oro gūsis.
Angliškas aprašymas:
Waking groggy in pitch darkness, Paul Conroy, an American truck driver working in Iraq in 2006, slowly realizes he is trapped inside a wooden coffin, buried alive. With his cigarette lighter, he can see the trap he is in, and he quickly realizes that there's not enough air for him to live long. He finds within the coffin a working cellphone, which allows him contact with the outside world. But the outside world proves not to be very helpful at finding a man buried in a box in the middle of the Iraqi desert. Paul must rely on his best resource--himself.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «Balticum TV»+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1272 kbps (0.242 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~448.00 kbps (Lithuanian) (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų