Torentas "Paliktieji / Left Behind (2014) [BDRip] Trileris, Mokslinė fantastika, Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Paliktieji Originalus pavadinimas: Left Behind Žanras: Trileris, Mokslinė fantastika, Veiksmo Metai: 2014 Režisierius: Vic Armstrong Vaidina: Nicolas Cage, Chad Michael Murray, Lea Thompson, Nicky Whelan, Cassi Thomson … Apie filmą: Kai pasaulis pasineria į sumaištį, smurtą ir siaubą, o milijonai žmonių staiga dingsta be jokių pėdsakų, likusiųjų būrelis privalo išsiaiškinti, kas gi dedasi iš...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paliktieji / Left Behind (2014) [BDRip] Trileris, Mokslinė fantastika, Veiksmo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Paliktieji


Originalus pavadinimas: Left Behind
Žanras: Trileris, Mokslinė fantastika, Veiksmo
Metai: 2014

Režisierius: Vic Armstrong
Vaidina: Nicolas Cage, Chad Michael Murray, Lea Thompson, Nicky Whelan, Cassi Thomson …

Apie filmą: Kai pasaulis pasineria į sumaištį, smurtą ir siaubą, o milijonai žmonių staiga dingsta be jokių pėdsakų, likusiųjų būrelis privalo išsiaiškinti, kas gi dedasi iš tikrųjų.

Kodėl visoje žemėje tiesiog išnyko daugybė gyventojų, tarp jų ir visi vaikai? Kodėl liko jų drabužiai ir asmeniniai daiktai? Kodėl aplink plinta visuotinis chaosas, o likę žmonės praranda žmogiškumą? Baisiausia, kad gelbėjimo tarnybos yra visiškai bejėgės prieš kilusias riaušes ir plėšimus. Artėjančios globalinės katastrofos nuojauta ir suvokimas, kad niekas niekuo negali padėti.

Avialainerio pilotui Rėjui Stilui (charizmatiškasis N. Cage’as) tenka tikrai nelengva užduotis – nuraminti panikuojančius keleivius, kurie savo akimis regėjo išnykstančius artimus žmones, ir saugiai nutupdyti sugedusį lėktuvą. Juk artimiausi oro uostai skendi gaisruose ir nuolaužose, o dispečeriai nereaguoja į pagalbos šauksmą. Žinoma, dar Rėjus norėtų bent kartą pasikalbėti su savo šeima.

Tuo tarpu jo dukrai Klojai (C. Thomson), kuri laukia grįžtančio tėvo, irgi tenka nemenka užduotis – rasti jaunesnįjį brolį, kuris pradingo bemaž iš jos glėbio. Keliaudama per postapokaliptinį kraštovaizdį, Kloja vis dėlto pasiekia namus, tačiau ten paaiškėja, kad mama taip pat dingo. Aplink viešpatauja neviltis ir įniršis.

Neįprasta misija tenka ir žurnalistui Bakui Viljamsui (Ch. M. Murray), kuris atsidūrė tame pačiame sugedusiame lėktuve. Jis trūks plyš privalo išsiaiškinti, kas iš tiesų vyksta.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo vieną garsiausių krikščioniškų trilerių seriją (šių „New York Times“ bestselerių autoriai – J. B. Jenkinsas ir T. Lahaye). Juose kalbama apie antrąjį Kristaus atėjimą į žemę, kai prieš didžiąją sumaištį ir pasaulio pabaigą visi tikintieji bus paimti dangun, o netikėliai – palikti šioje ašarų pakalnėje.

Išties įspūdingas, tačiau ne silpnų nervų žiūrovams skirtas reginys.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + [EN- Originalas]
Subtitrai: English

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x424 (2.40:1), 23.976 fps, 1 935 Kbps (0.186 bit/pixel)
Audio: 1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: 2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintislaimisas
KomentarasParašė 2015-08-23 18:54Naudinga: 0

Sprendžiant pagal imdb.com reitingą, tai tikrai 'ne silpnų nervų žiūrovams skirtas reginys' :-D