Torentas "Pasekmė / Aftermath (2017) [BDRip] Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Pasekmė Originalus pavadinimas: Aftermath Žanras: Drama, Trileris Metai: 2017 Režisierius: Elliott Lester Vaidina: Arnold Schwarzenegger, Scoot McNairy, Maggie Grace, Judah Nelson ... Apie filmą: Garsus kino aktorius ir politikas Arnoldas Švarcnegeris (Arnold Schwarzenegger) grįžta į ekranus visai kitame amplua, nei mes įpratę matyti. Galbūt tai vienas iš geriausių šio aktoriaus vaidmenų. – ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pasekmė / Aftermath (2017) [BDRip] Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pasekmė


Originalus pavadinimas: Aftermath
Žanras: Drama, Trileris
Metai: 2017

Režisierius: Elliott Lester
Vaidina: Arnold Schwarzenegger, Scoot McNairy, Maggie Grace, Judah Nelson ...

Apie filmą: Garsus kino aktorius ir politikas Arnoldas Švarcnegeris (Arnold Schwarzenegger) grįžta į ekranus visai kitame amplua, nei mes įpratę matyti. Galbūt tai vienas iš geriausių šio aktoriaus vaidmenų.
Belaukiant grįžtančios šeimos Romanas sužino, kad atsitiko didžiulė nelaimė – įvyko aviakatastrofa ir jam brangiausi žmonės - žmona ir besilaukianti dukra žuvo.
Praradęs tuos, dėl kurių gyveno, išsikėlė sau vienintelį tikslą – pasižiūrėti į akis žudikui ir išgirsti atgailos žodžius. Po daugiau nei metų, paieškos atveda pas dispečerį Polą, kuris buvo atsakingas už lėktuvų kurso valdymą katastrofos metu. Filmas sukurtas remiantis tikrais įvykiais, nutikusiais Vokietijoje 2002-aisiais, kai ore susidūrus dviems lėktuvams, žuvo visi jais skridę žmonės, iš jų net 52 vaikai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis - Inga Valinskienė, Eidvydas Stankevičius, "LNK") + EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: 1072 x 448 (2.40:1), 23.976 fps, AVC h.264 ~ 1784 Kbps, 0.155 bit pixel
Audio: 48 kHz, AAC LC, 6 ch, ~224kbps (LT)
Audio: 48 kHz, AAC LC, 6 ch, ~208kbps (EN)
Subtitrai: Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų