Torentas "Pasiklydę vertime / Lost in Translation (2003) [HDRip] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Pasiklydę vertime Originalus pavadinimas: Lost in Translation Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2003 Režisierius: Sofia Coppola Vaidina: Scarlett Johansson, Bill Murray, Akiko Takeshita, Kazuyoshi Minamimagoe, Kazuko Shibata … Apie filmą: Holivudo aktorius veteranas Bobas atvyksta į Japonijos sostinę Tokiją filmuotis viskio reklaminiame klipe. Bobas išgyvena didžiulę krizę - jis ko ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pasiklydę vertime / Lost in Translation (2003) [HDRip] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pasiklydę vertime


Originalus pavadinimas: Lost in Translation
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2003

Režisierius: Sofia Coppola
Vaidina: Scarlett Johansson, Bill Murray, Akiko Takeshita, Kazuyoshi Minamimagoe, Kazuko Shibata …

Apie filmą: Holivudo aktorius veteranas Bobas atvyksta į Japonijos sostinę Tokiją filmuotis viskio reklaminiame klipe. Bobas išgyvena didžiulę krizę - jis pats nežino, ko nori, jaučiasi pavargęs nuo žmonos, negali užmigti ir yra labai nusivylęs gyvenimu.

Tame pačiame Tokijaus viešbutyje apsistojusi ir jauna mergina Šarlotė. Ji dažniausiai leidžia dienas visiškai viena viešbutyje. Šarlotė ką tik baigusi studijas universitete, tačiau taip pat nežino, ko nori iš gyvenimo.

Bobas ir Šarlotė vis atsitiktinai susitinka viešbučio lifte, bare, foje, koridoriuose. Nepaisydami solidaus amžių skirtumo, jie stengiasi pamiršti asmenines problemas, pradeda bendrauti, aptarinėti pačius įvairiausius dalykus, tokius, kaip meilė, laimė ar gyvenimo prasmė.

Filmas nominuotas 4 "Oskarams", laimėjęs 1 - už scenarijų, kurį parašė filmo režisierė Sofia Coppola - Francis Ford Coppola (garsiojo "Krikštatėvio" trilogijos režisieriaus) duktė.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., dvibalsis - Balticum TV) + EN (Originalas)

Kokybė: HDRip
Trukmė: 01:41:46
Video: MPEG4, XviD, 720x384 (1.875), 23.976 fps, 1 649 Kbps (0.249 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų