Torentas "Paskutinė Tvirtovė / The Last Stand (2013) [BDRip 576p ] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Paskutinė Tvirtovė Originalus pavadinimas: The Last Stand Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris Metai: 2013 Režisierius: Ji-woon Kim Vaidina: Genesis Rodriguez, Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Peter Stormare, Jaimie Alexander … Apie filmą: Pagaliau. Pagaliau Arnold'as Terminatorius Schwarzenegger'is išmetė į šiukšliadėžę savo hobį politikuoti ir sugrįžo prie to, ką moka geriausiai:...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paskutinė Tvirtovė / The Last Stand (2013) [BDRip 576p ] Veiksmo, Kriminalinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Paskutinė Tvirtovė


Originalus pavadinimas: The Last Stand
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Metai: 2013

Režisierius: Ji-woon Kim
Vaidina: Genesis Rodriguez, Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Peter Stormare, Jaimie Alexander …

Apie filmą: Pagaliau. Pagaliau Arnold'as Terminatorius Schwarzenegger'is išmetė į šiukšliadėžę savo hobį politikuoti ir sugrįžo prie to, ką moka geriausiai: spardyti užpakalius blogiems vyrukams kine. Po epizodinių vaidmenų abiejose „Nesunaikinamųjų" serijose, Arnis vėl kameros fokuso centre.

„Paskutinėje tvirtovėje" jis yra nedidelio Amerikos-Meksikos pasienio miestelio šerifas su skaudžia Los Andželo policininko praeitimi. Vieną dieną šerifas sulaukia spec. tarnybų skambučio su perspėjimu, kad po FTB konvojaus užpuolimo į laisvę paspruko stambaus narkotikų kartelio vadeiva, skubantis Meksikos link. Būtent pro jo miestelį.

Šerifas - žmogus nenaivus. Jis iš karto supranta, kad arba reikia greitai užsikalti langus ir tyliai pasislėpus po stalu palaukti, kol nusikaltėliai išsinešdins, arba apsiginkluoti viskuo, ką gali gauti ir stoti į tikrą karą. Kurį variantą pasirinks šerifas, nuspėti nesunku. Kokios bus to pasirinkimo pasekmės - irgi daugiau mažiau aišku.

Legendinis Terminatorius (nesvarbu, kad kitu pavidalu) pagaliau sugrįžo!

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip 576p
Video: Video #0 : AVC at 2 016 Kbps Aspect : 1024 x 426 (2.404) at 23.976 fps
Audio: Audio #0: AC-3 at 448 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų