Torentas "Paskutinės dienos Marse / The Last Days on Mars (2013) [BDRip] Fantastika, Trileris, Siaubo" :: PiratuSala.lt

Paskutinės dienos Marse Originalus pavadinimas: The Last Days on Mars Žanras: Fantastika, Trileris, Siaubo Metai: 2013 Režisierius: Ruairi Robinson Vaidina: Liev Schreiber, Elias Koteas, Romola Garai, Olivia Williams ... Apie filmą: Marso kolonizavimo projektams kosmoso entuziastų organizmuose keliant adrenalino audras, kino kūrėjai taip pat nesnaudžia. Juk kol Marso visais įmanomais būdais ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paskutinės dienos Marse / The Last Days on Mars (2013) [BDRip] Fantastika, Trileris, Siaubo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Paskutinės dienos Marse


Originalus pavadinimas: The Last Days on Mars
Žanras: Fantastika, Trileris, Siaubo
Metai: 2013

Režisierius: Ruairi Robinson
Vaidina: Liev Schreiber, Elias Koteas, Romola Garai, Olivia Williams ...

Apie filmą: Marso kolonizavimo projektams kosmoso entuziastų organizmuose keliant adrenalino audras, kino kūrėjai taip pat nesnaudžia. Juk kol Marso visais įmanomais būdais neišnaršė tikri kolonistai, jis išlieka baugiai paslaptingas.

Į kino teatrus iš Žemės laboratorijų vis prasiveržiant zombių virusams, filmas „Paskutinės dienos Marse“ (The Last Days on Mars) randa šią grėsmę raudonojoje planetoje. Įtempto siužeto fantastinis siaubo trileris panardins į glitų sapną ir beorę Marso atmosferą pripildys pojūčius stingdančios įtampos.

Aštuonių astronautų grupei bebaigiant tyrimus Marso bazėje, likus vos 20 valandų iki sėkmingos šešių mėnesių misijos pabaigos, vienas mokslininkų aptinka šį tą sukrečiančio. Užkratas pasiglemžia vis daugiau komandos narių ir net besiartinantis atsiplėšimo nuo planetos paviršiaus momentas negarantuoja išsigelbėjimo. Išgyvenę astronautai turi kovoti ne tik dėl savo gyvybių, bet ir užkirsti kelią siaubą keliančios grėsmės išplitimui į Žemę.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1016x432 (2.35:1), 23.976 fps, 1 652 Kbps (0.157 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų