Torentas "Paskutinis Kristaus gundymas / The Last Temptation of Christ (1988) [BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Paskutinis Kristaus gundymas Originalus pavadinimas: The Last Temptation of Christ Žanras: Drama Metai: 1988 Režisierius: Martin Scorsese Vaidina: Willem Dafoe, Harvey Keitel, Paul Greco, Steve Shill ... Apie filmą: Juosta sukurta ne pagal Bibliją, o pagal graikų rašytojo Nikoso Kazantzakiso prieštaringai vertinamą romaną. Filme Kristus rodomas kaip dvejojantis žmogus, kuris veda Mariją ir, ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paskutinis Kristaus gundymas / The Last Temptation of Christ (1988) [BDRip] Drama Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Paskutinis Kristaus gundymas


Originalus pavadinimas: The Last Temptation of Christ
Žanras: Drama
Metai: 1988

Režisierius: Martin Scorsese
Vaidina: Willem Dafoe, Harvey Keitel, Paul Greco, Steve Shill ...

Apie filmą: Juosta sukurta ne pagal Bibliją, o pagal graikų rašytojo Nikoso Kazantzakiso prieštaringai vertinamą romaną.
Filme Kristus rodomas kaip dvejojantis žmogus, kuris veda Mariją Magdalietę, susilaukia vaikų ir, sugundytas vaiku apsimetusio šėtono, netgi atsisako kančios, nulipa nuo kryžiaus ir priima pasiūlymą sulaukti gilios senatvė.

1989 m. filmas nominuotas „Oskarui“ už geriausią režisūrą, „Auksiniam gaubliui“ nominuota aktorė Barbara Hershey už geriausią antrojo plano vaidmenį, kompozitorius Peteris Gabrielis nominuotas už geriausią dainą. 1988 m. Venecijos kino festivalyje „Bastone Bianco“ apdovanojimas įteiktas režisieriui Martinui Scorsesei. 1990 m. nominuotas „Grammy“ apdovanojimui už geriausią muziką kino filmui. Iš viso pelnė 3 apdovanojimus ir 6 nominacijas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Ignas Ciplijauskas, LRT) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1056x572 (16:9), 23.976 fps, 3 000 Kbps (0.207 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų