Torentas "Paskutinis Mao šokėjas / Mao's Last Dancer (2009) [BRRip] Biografinis, Drama, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Paskutinis Mao šokėjas Originalus pavadinimas: Mao's Last Dancer Žanras: Biografinis, Drama, Muzikinis Metai: 2009 Režisierius: Bruce Beresford Vaidina: Chi Cao, Bruce Greenwood, Penne Hackforth-Jones, Christopher Kirby ... Apie filmą: Filmas paremtas legendinio baletmeisterio Li Cunxin biografija. Iki ašarų privedanti tikrais faktais paremta drama visiems tiems, kam „Black Swan“ trūko 2009 ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paskutinis Mao šokėjas / Mao's Last Dancer (2009) [BRRip] Biografinis, Drama, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Paskutinis Mao šokėjas


Originalus pavadinimas: Mao's Last Dancer
Žanras: Biografinis, Drama, Muzikinis
Metai: 2009

Režisierius: Bruce Beresford
Vaidina: Chi Cao, Bruce Greenwood, Penne Hackforth-Jones, Christopher Kirby ...

Apie filmą: Filmas paremtas legendinio baletmeisterio Li Cunxin biografija.
Iki ašarų privedanti tikrais faktais paremta drama visiems tiems, kam „Black Swan“ trūko šokio.
Pelningiausias 2009 metų filmas iš Australijos. Ir ne be reikalo. Sunku kalbėti apie filmo režisūrinius sprendimus, ką buvo lengviau narplioti po Darren Aronofsky „Black Swan“ peržiūros, bet ši juosta turi kitą stiprią vietą – skoningai ir jautriai papasakotą tikros asmenybės dramą. Mao kultūrinės revoliucijos metu 11 metų berniukas vardu Li Cunxin išsilaisvina iš užburto valstiečių rato, kuriame sukosi jo broliai, tėvai, seneliai bei proseneliai – iš pradžių jis atrenkamas į baleto „koncentracijos stovyklą“ didžiojoje Kinijoje, o po kurio laiko trumpam išvyksta pasistažuoti ir į JAV. O ten ir baletas jau dvasinis, o ne su šautuvais ir laisvė, kurioje skleidžiasi ir meilė, ir technika, ir pati asmenybė. Faktas, kad komunistiniai ir kapitalistiniai idealai ima sunkiai derėti, kas turi pasekmių ir jaunam šokėjui, ir jo meilei, ir jo šeimai. Tačiau personalinė drama vyniojasi savo linkme, o baleto – visai kita. Viena jaudina, kita – žavi. Net ir didžiausias baleto skeptikas, bus tikrai pritrenktas šokio vaizdais. Pagrindinį vaidmenį atlikusio Chi Cao vaidyba gal ir nusileidžia gulbės giesmę giedojusiai Natalie Portman, tačiau jis visas žydi būtent šokyje ! Jis nėra profesionalus aktorius, tačiau yra profesionalus šokėjas. Sakoma, kad vaidmeniui jį pasirinko pats Li Cunxin. Efektas atitinkamas. Koks? Na, lyg žiūrėtumėt „Titaniką“, - tik apie baletą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BRRip
Video: 960 x 516 px, 23.976 fps, 2 653 KB/s;
Audio: 48.0 kHz, AAC, 6 ch, ~240 Kb/s, Lietuvių mėgėjiškas (LvB),Garsas 2: 48.0 kHz, AAC, 6 ch, ~240 Kb/s, Anglų (Originalas), Subtitrai: Lietuvių mėgėjiški (LvB) / Anglų, Release: BTG.


Filmo pristatymas:

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų