Torentas "Paskutinis samurajus / The Last Samurai (2003) [BDRip] Veiksmo, Drama, Istorinis" :: PiratuSala.lt

Paskutinis samurajus Originalus pavadinimas: The Last Samurai Žanras: Veiksmo, Drama, Istorinis Metai: 2003 Režisierius: Edward Zwick Vaidina: Ken Watanabe, Tom Cruise, William Atherton, Chad Lindberg ... Apie filmą: 1876-ieji. Kapitonas Natanas Algrenas, gerbiamas JAV armijos karininkas veteranas, gyvena šlovingos praeities prisiminimais. Kadaise jis rizikavo gyvybe dėl savo šalies ir kas -...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paskutinis samurajus / The Last Samurai (2003) [BDRip] Veiksmo, Drama, Istorinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Paskutinis samurajus


Originalus pavadinimas: The Last Samurai
Žanras: Veiksmo, Drama, Istorinis
Metai: 2003

Režisierius: Edward Zwick
Vaidina: Ken Watanabe, Tom Cruise, William Atherton, Chad Lindberg ...

Apie filmą: 1876-ieji. Kapitonas Natanas Algrenas, gerbiamas JAV armijos karininkas veteranas, gyvena šlovingos praeities prisiminimais. Kadaise jis rizikavo gyvybe dėl savo šalies ir piliečių, žinojo, kas yra draugystė, atsidavimas, auka, tačiau laikai nuo JAV pilietinio karo pabaigos gerokai pasikeitė. Pragmatizmas pakeitė drąsą, nuo žemės paviršiaus išnyko tokios vertybės kaip pasiaukojimas ir garbė. Natanas Algrenas jaučiasi prarandąs savo sielą, nesuvokiąs modernėjančio pasaulio, nerandąs jame vietos.

Kitame pasaulio krašte tokios pat mintys ramybės neduoda kitam kariui. Tai Katsumoto - garbingiausias samurajų kovotojas. Vakarietiškos tradicijos, modernaus pasaulio atributai - telegrafo linijos, geležinkeliai – viskas, atrodo, tik griauna tas dvasines vertybes, kurias vertino samurajai ir už kurias ištisus šimtemčius kovojo. Vertybes, kurių laikosi ir kurios tebėra tokios pat svarbios nepailstančios sielos kariui Katsumoto.

Šių dviejų vyrų keliai susikerta, kai jaunas Japonijos imperatorius pakviečia Algreną formuoti pirmąją modernią šalies armiją ir apmokyti samurajus vakarietiškų kovos tradicijų. Įmestas į aštrų ir nepažįstamą pasaulį, Algrenas atsiduria pačiame centre žiaurios kovos tarp dviejų skirtingų pasaulių, rytų ir vakarų, tarp skirtingų šių pasaulio tradicijų, požiūrių. Ir nežinia dar, kas ką labiau galėtų pamokyti?..

Išraiškingos samurajų kovų scenos, tobula Tomo Cruise’o vaidyba, stipri istorija, efektingos masinės scenos, nepakartajomas peizažas, 900 metų vienuolynai ir šventyklos, muzika – viskas susilieja į nepamirštamą reginį.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Originali (anglų, japonų)
Subtitrai: Lietuvių prof. ("Blu-Ray, CEE") / Anglų
Kokybė: BDRip
Video: x264, 1108x458 (2.419:1), 23.976 fps, 1 595 Kbps (0.131 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~208kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų