Torentas "Paskutinysis mohikanas / The Last of the Mohicans (1992) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Paskutinysis mohikanas Originalus pavadinimas: The Last of the Mohicans Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama Metai: 1992 Režisierius: Michael Mann Vaidina: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Russell Means, Eric Schweig ... Apie filmą: 1757 metai. Žiaurus septynerių metų karas tarp prancūzų ir britų įsiplieskė virš Šiaurės Amerikos žemių. Į Didžiosios Britanijos fortą, kurį yra apsupęs priešas, -...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paskutinysis mohikanas / The Last of the Mohicans (1992) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Paskutinysis mohikanas


Originalus pavadinimas: The Last of the Mohicans
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Metai: 1992

Režisierius: Michael Mann
Vaidina: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Russell Means, Eric Schweig ...

Apie filmą: 1757 metai. Žiaurus septynerių metų karas tarp prancūzų ir britų įsiplieskė virš Šiaurės Amerikos žemių. Į Didžiosios Britanijos fortą, kurį yra apsupęs priešas, bando įveikti mažas anglų būrys, vadovaujamas Majoro Dunkano. Su juo seka ir Forto komendanto dukros - vadovaujamo pulkininko Munro, o vedliu tarnauja Indėnas-Huronas, slaptas Prancūzijos sąjungininkas. Jis atveda anglų būrį tiesiai į pasalą ir britų pulkininko dukros papuola į nelaisvę žiauriems Huronams, bet į pagalbą nelaimingoms seserims ateina padėti Chingachgookas - mohikanų genties vadas ir drąsus medžiotojas Sakalo-Akis.
Angliškas aprašymas:
The last members of a dying Native American tribe, the Mohicans -- Uncas, his father Chingachgook, and his adopted half-white brother Hawkeye -- live in peace alongside British colonists. But when the daughters of a British colonel are kidnapped by a traitorous scout, Hawkeye and Uncas must rescue them in the crossfire of a gruesome military conflict of which they wanted no part: the French and Indian War.
Rusiškas aprašymas:
1757 год. Жестокая семилетняя война между французами и англичанами разгорелась из-за североамериканских земель. В окруженный неприятелем британский форт пытается пробраться небольшой отряд англичан под командованием майора Дункана. С ним следуют дочери коменданта форта - полковника Манро, а проводником в отряде служит индеец-гурон, тайный союзник французов. Он заводит англичан в засаду, и дочери полковника попадают в плен к жестоким гуронам, но на помощь несчастным сестрам приходят Чингачгук – вождь племени могикан и отважный охотник Соколиный Глаз.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) - «SDI»,Rusų (Profesionalus, daugiabalsis)+Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 (XviD), 720 x 304 (2.35:1), 23.976 fps, 1744 kbps (0.332 Bits/(Pixel*Frame)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 6 ch, ~384.00 kbps (Lithuanian) (English)
Audio: AC-3, 48.0 kHz, 2 ch, ~192.00 kbps (Russian)

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų