Torentas "Pastogė / Penthouse North (2013) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Pastogė Originalus pavadinimas: Penthouse North Žanras: Drama, Mistinis, Trileris Metai: 2013 Režisierius: Joseph Ruben Vaidina: Michelle Monaghan, Michael Keaton, Barry Sloane, Andrew W. Walker ... Apie filmą: Naujųjų Metų išvakarės Niujorke – visi rengiasi švęsti. Holanderis žvalgosi ir laukia visai kitokio vakarėlio. Viena savo prabangiame bute likusi Sara net nenumano, kad jos vaikinas o...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pastogė / Penthouse North (2013) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pastogė


Originalus pavadinimas: Penthouse North
Žanras: Drama, Mistinis, Trileris
Metai: 2013

Režisierius: Joseph Ruben
Vaidina: Michelle Monaghan, Michael Keaton, Barry Sloane, Andrew W. Walker ...

Apie filmą: Naujųjų Metų išvakarės Niujorke – visi rengiasi švęsti. Holanderis žvalgosi ir laukia visai kitokio vakarėlio. Viena savo prabangiame bute likusi Sara net nenumano, kad jos vaikinas yra vagis. Bet nuo to, ką jis pavogė ir iš ko, priklausys, ar ji liks gyva. Holanderis ir jo sadistas partneris Sarą įkalina jos bute mansardoje.

Sarai teks iš visų jėgų kovoti už išlikimą, o visi aplinkui tuo metu linksminsis. Tai įtempta kova už teisę išlikti gyvam, kuri tęsis iki pat pabaigos.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: 720x384 (1.88:1), 23.976 fps, XviD build 64 ~1842 kbps avg, 0.28 bit/pixel
Audio: 1: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps
Audio: 2: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192 kbpsFilmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųkatiniukea
KomentarasParašė 2014-04-04 10:47Naudinga: +1

Toks visai nieko filmas :innocent: , nors visas veiksmas vyksta bute, bet įtampos netruko bent jau asmeniškai man ;-) . Nėra pats pačiausias, bet tikrai nėra ir toks, kurį žiūrint užmigčiau. :closedeyes: Vertinčiau 8/10. :clap: