Torentas "Patriotų diena / Patriots Day (2016) [BDRip] Drama, Istorinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Patriotų diena Originalus pavadinimas: Patriots Day Žanras: Drama, Istorinis, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Peter Berg Vaidina: Mark Wahlberg, Dicky Eklund Jr., Michael Marchand, Rhet Kidd ... Apie filmą: Po filmų „Išlikęs gyvas“ ir „Liepsnojantis horizontas“, režisierius Peter‘is Berg‘as ir aktorius Mark‘as Wahlberg‘as vėl suvienija jėgas naujame trileryje pagal tikrą istoriją. 2013 m. ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Patriotų diena / Patriots Day (2016) [BDRip] Drama, Istorinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Patriotų diena

Originalus pavadinimas: Patriots Day
Žanras: Drama, Istorinis, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Peter Berg
Vaidina: Mark Wahlberg, Dicky Eklund Jr., Michael Marchand, Rhet Kidd ...

Apie filmą: Po filmų „Išlikęs gyvas“ ir „Liepsnojantis horizontas“, režisierius Peter‘is Berg‘as ir aktorius Mark‘as Wahlberg‘as vėl suvienija jėgas naujame trileryje pagal tikrą istoriją. 2013 m. balandžio 15 dieną, netoliese Bostono maratono finišo linijos buvo susprogdintos dvi savadarbės bombos. Trys žmonės žuvo, dar 264 buvo sužeisti. Netrukus po to Bostone buvo organizuota didžiausia miesto istorijoje žmonių medžioklė.

Iš vietinės policijos tyrimą perėmęs FTB netrukus nustatė, kad dėl sprogimų kalti du įtariamieji. Filme įtampos kupina istorija pasakojama iš kelių asmenų perspektyvos: M. Wahlberg‘o vaidinamo Bostono policijos seržanto Tomio Saunderso, jo vadovo, policijos komisaro Edvardo Deiviso (akt. John‘as Goodman‘as), Tomio žmonos, medicinos sesers Kerolės (akt. Michelle Monaghan), FTB agento Ričardo DesLaurierso (akt. Kevin‘as Bacon‘as) ir seržanto Džefrio Pugliese (J.K. Simmons‘as). Policija ir FTB, padedama vietinių gyventojų, suvienija jėgas ir stoja į kovą su laiku, kad sugautų nusikaltėlius, jau planuojančius kitą išpuolį.

IMDB

Įgarsinimas: Lietuvių profesionalus (Linas Kalėda, "SDI") / originalus (anglų)

Kokybė: BDRip
Vaizdas: AVC : 1 882 Kbps : 1 188 x 496 : 23.976 fps
Garsas: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz Language : Lithuanian
Garsas: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz Language : English
Subtitrai: Lietuvių mėgėjiški (TRL) / anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųegidijusjan 2
KomentarasParašė 2017-05-26 00:34
Mėgėjas


Naudinga: 0

Sveiki, jūsų torento „ Patriotų diena “ pagrindinis paveikslėlis dingęs. Jei reikia pagalbos apie įkėlimus parašykite man į asmenines žinutes .