Torentas "Paveldėtas / Hereditary (2018) [BDRip] Drama, Siaubo, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Paveldėtas Originalus pavadinimas: Hereditary Žanras: Drama, Siaubo, Mistinis, Trileris Metai: 2018 Režisierius: Ari Aster Vaidina: Alex Wolff, Gabriel Byrne, Toni Collette, Milly Shapiro ... Apie filmą: Vos 2012 m. įkurta kino studija „A24“ jau užsitarnavo didžiulę pagarbą savo kuriamais nebanaliais, nauju požiūriu, temomis ir jų pateikimu išsiskiriančiais filmais. Nuo „Lady Bird“ iki nuo –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Paveldėtas / Hereditary (2018) [BDRip] Drama, Siaubo, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Paveldėtas


Originalus pavadinimas: Hereditary
Žanras: Drama, Siaubo, Mistinis, Trileris
Metai: 2018

Režisierius: Ari Aster
Vaidina: Alex Wolff, Gabriel Byrne, Toni Collette, Milly Shapiro ...

Apie filmą: Vos 2012 m. įkurta kino studija „A24“ jau užsitarnavo didžiulę pagarbą savo kuriamais nebanaliais, nauju požiūriu, temomis ir jų pateikimu išsiskiriančiais filmais. Nuo „Lady Bird“ iki „Raganos“, nuo „Mėnesienos“ iki „Ex Machina“ – studijos prodiusuoti filmai sulaukė didžiulio dėmesio ir liaupsių tiek JAV, tiek visame pasaulyje. Šįkart žiūrovų dėmesiui – juosta, ją mačiusiųjų jau apdovanota epitetais „baisiausias metų filmas“ ir „beprotiškiausia siaubo juosta pastarąjį dešimtmetį“.

Mirus garbaus amžiaus sulaukusiai Elenai Grehem, jos duktės Anės (aktorė Toni Colette) šeima (vyras ir du vaikai) keistų aplinkybių dėka ima atskleisti vis daugiau baugių giminės istorijos paslapčių. Sutrikusi ir išsigandusi Anė netrukus suvokia, kad jai ir jos artimiesiems skirtas grėsmingas likimas, kurio greičiausiai nepavyks išvengti.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x512 (2.000), 23.976 fps, 2 000 Kbps
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s CBR Lietuvių
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s CBR Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų