Torentas "PENAS: nuotykiai Niekados šalyje / Pan (2015) [BRRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

PENAS: nuotykiai Niekados šalyje Originalus pavadinimas: Pan Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis Metai: 2015 Režisierius: Joe Wright Vaidina: Hugh Jackman, Levi Miller, Garrett Hedlund, Rooney Mara ... Apie filmą: Turbūt būtų sunku surasti vaiką, nežinantį Piterio Peno – niekad neužaugančio berniuko, galinčio skraidyti. Tačiau naujasis filmas pasakoja absoliučiai naujus Peno nuotykius, ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

PENAS: nuotykiai Niekados šalyje / Pan (2015) [BRRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


PENAS: nuotykiai Niekados šalyje


Originalus pavadinimas: Pan
Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis
Metai: 2015

Režisierius: Joe Wright
Vaidina: Hugh Jackman, Levi Miller, Garrett Hedlund, Rooney Mara ...

Apie filmą: Turbūt būtų sunku surasti vaiką, nežinantį Piterio Peno – niekad neužaugančio berniuko, galinčio skraidyti. Tačiau naujasis filmas pasakoja absoliučiai naujus Peno nuotykius, patirtus prieš mums žinomą istoriją.

Vieną nepaprastą naktį niūriuose našlaičių namuose gyvenantį Piterį ir jo draugus pagrobę piratai skraidančiu laivu nugabena į paslaptingąjį pasaulį vadinamą Niekados šalimi. Čia patirdamas nepaprastų nuotykių, Piteris stengiasi atskleisti paslaptį, kodėl kažkada mama paliko jį našlaičių namuose. Padedamas karingosios princesės Tigrinės Lelijos (aktorė Rooney Mara) bei naujojo draugo Džeimso Kablio (akt. Garrett‘as Hedlund‘as), Piteris turi nugalėti negailestingąjį piratų vadą Juodabarzdį (akt. Hugh‘as Jackman‘as), išvaduoti Niekados šalį ir sutikti savo likimą – tapti didvyriu, kuris bus amžinai žinomas vardu Piteris Penas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis)

Kokybė: BRRip
Video: 1024 x 428 (2.388) at 23.976 fps, AVC at 2 030 Kbps
Audio: AC-3 at 384 Kbps, 6 channels, 48.0 KHz - LT
Audio: AC-3 at 384 Kbps, 6 channels, 48.0 KHz - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųernskl
KomentarasParašė 2016-01-16 17:32Naudinga: 0

gan neblogas