Torentas "Penkiese / Five (2016) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Penkiese Originalus pavadinimas: Five Žanras: Komedija Metai: 2016 Režisierius: Igor Gotsmanov Vaidina: Pierre Niney, François Civil, Igor Gotsmanov, Margot Bancilhon ... Apie filmą: Penki vaikystės draugai visada svajojo būti kambariokais. Ir vos tik pasitaikius progai jie visi persikelia gyventi drauge. Juolab, kad kompanijos siela Samuelis pasiūlo sumokėti pusę nuomos mokesčio. Bet vos su...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Penkiese / Five (2016) [BDRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Penkiese


Originalus pavadinimas: Five
Žanras: Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Igor Gotsmanov
Vaidina: Pierre Niney, François Civil, Igor Gotsmanov, Margot Bancilhon ...

Apie filmą: Penki vaikystės draugai visada svajojo būti kambariokais. Ir vos tik pasitaikius progai jie visi persikelia gyventi drauge. Juolab, kad kompanijos siela Samuelis pasiūlo sumokėti pusę nuomos mokesčio. Bet vos tik atsikrausčius, Samueliui iškyla problemų su pinigais. Jis nusprendžia kitiems nieko nesakyti ir pradeda pardavinėti narkotikus, kad sumokėtų savo dalį.

Tačiau narkotikų dilerio kasdienybė ne visiems. Greitai papuolęs į bėdą, Samuelis neturi kito pasirinkimo, kaip tik kreiptis pagalbos į savo vienintelius draugus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Darius Baltunis, "Balticum TV") + FR (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1108x464 (2.35:1), 24.000 fps, 1 700 Kbps (0.138 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch ~ 208 kbps (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, 130 Kbps (French)
Subtitrai: Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų