Torentas "Piktas vairuotojas / Drive Angry (2011) [BDRip] Veiksmo, Fantastinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Piktas vairuotojas Originalus pavadinimas: Drive Angry Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Trileris Metai: 2011 Režisierius: Patrick Lussier Vaidina: Nicolas Cage, Amber Heard, William Fichtner, Billy Burke ... Apie filmą: Miltonas (akt. Nicolas Cage) - užkietėjęs nusikaltėlis, už nuodėmes patekęs į Pragarą. Tačiau kai blogį garbinantis kultas nužudo Miltono dukrą ir pagrobia jo mažąją anūkę, jo į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Piktas vairuotojas / Drive Angry (2011) [BDRip] Veiksmo, Fantastinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Piktas vairuotojas


Originalus pavadinimas: Drive Angry
Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Trileris
Metai: 2011

Režisierius: Patrick Lussier
Vaidina: Nicolas Cage, Amber Heard, William Fichtner, Billy Burke ...

Apie filmą: Miltonas (akt. Nicolas Cage) - užkietėjęs nusikaltėlis, už nuodėmes patekęs į Pragarą. Tačiau kai blogį garbinantis kultas nužudo Miltono dukrą ir pagrobia jo mažąją anūkę, jo nesulaiko net Pragaro vartai. Ištrūkęs Miltonas beprotišku greičiu leidžiasi į kulto gaudynes. Jis turi tik tris dienas - jei pavėluos, kulto pasekėjai paaukos mažylę tamsiosioms jėgoms.

Prie Miltono prisideda Paiper (akt. Amber Heard) - seksuali, velniškai kieta ir kultinį 69-ųjų Dodge Charger vairuojanti padavėja. Jai taip pat reikia suvesti kai kurias sąskaitas ir nuraminti sąžinę. Miltonas ir Paiper „spaudžia iki dugno" ir seka karštomis kulto lyderio (akt. Billy Burke) pėdomis. O jų pačių pėdomis seka Šėtono parankinis (akt. William Fichter), pasiųstas sugrąžinti Miltoną atgal į Pragarą..

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x576 (16:9), 24.000 fps, 1 520 Kbps (0.107 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (English)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų