Torentas "Pito drakonas / Pete's Dragon (2016) [BDRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis" :: PiratuSala.lt

Pito drakonas Originalus pavadinimas: Pete's Dragon Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis Metai: 2016 Režisierius: David Lowery Vaidina: Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oakes Fegley, Oona Laurence ... Apie filmą: Daugybę metų senas medžio drožėjas Ponas Chameleonas (akt. Robert Redford) vietinius vaikus žavėjo ir baugino pasakojimais apie miško tankmėse gyvenantį drakoną. Pasak senuko, ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pito drakonas / Pete's Dragon (2016) [BDRip] Nuotykių, Šeimai, Fantastinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pito drakonas


Originalus pavadinimas: Pete's Dragon
Žanras: Nuotykių, Šeimai, Fantastinis
Metai: 2016

Režisierius: David Lowery
Vaidina: Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oakes Fegley, Oona Laurence ...

Apie filmą: Daugybę metų senas medžio drožėjas Ponas Chameleonas (akt. Robert Redford) vietinius vaikus žavėjo ir baugino pasakojimais apie miško tankmėse gyvenantį drakoną. Pasak senuko, kadaise jis pats yra jį matęs. Tačiau šie Pono Chameleono pasakojimai niekad nedarė įspūdžio jo dukrai Geisei (akt. Bryce Dallas Howard), dirbančiai miškininke. Merginai tėvo pasakojimai priminė nerealią pasaką, toli gražu neatitinkančią realybės.

Tačiau vieną dieną ji sutinka dešimtmetį Pitą (akt. Oakes Fegley), kuris neturi nei šeimos, nei namų ir tikina gyvenantis miškuose su... žaliu milžinišku drakonu, kurio vardas Eliotas! Pito apibūdintas drakonas beveik toks pat, kokį yra apibūdinęs ir Greisės tėtis.

Padedama vienuolikmetės Natali (akt. Oona Laurence), Greisė leisis į nepaprastą kelionę, kad išsiaiškintų visą tiesą – iš kur išdygo laukinukas Pitas, kur jo šeima ir ar tikrai gūdžiame miške skraidžioja žalias drakonas?

Naujausias „Disney“ studijos filmas sukurtas pagal S.S. Field ir Seton I. Miller romaną, kuris 1977 metais jau buvo ekranizuotas ir rodomas didžiuosiuose kino teatruose. Naujam gyvenimui kerinčio grožio istoriją prikėlė režisierius Davidas Lowery.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Cratecsas) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 2 141 Kbps : 1 056 X 440 : 23.976 fps
Audio: AC-3 : 448 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz.lt
Audio: AC-3 : 448 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz.en


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų