Torentas "Plėšikai / Marauders (2016) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Plėšikai Originalus pavadinimas: Marauders Žanras: Veiksmo, Kriminalinis Metai: 2016 Režisierius: Steven C. Miller Vaidina: Bruce Willis, Christopher Meloni, Dave Bautista, Adrian Grenier ... Apie filmą: Sinsinatyje keturi plėšikai įvykdo ginkluotą banko apiplėšimą ir pavagia tris milijonus dolerių. Įžūlų nusikaltimą tirti imasi FTB specialusis agentas Džonatanas Montgomeris. Kuo daugiau jis...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Plėšikai / Marauders (2016) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Plėšikai


Originalus pavadinimas: Marauders
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis
Metai: 2016

Režisierius: Steven C. Miller
Vaidina: Bruce Willis, Christopher Meloni, Dave Bautista, Adrian Grenier ...

Apie filmą:
Sinsinatyje keturi plėšikai įvykdo ginkluotą banko apiplėšimą ir pavagia tris milijonus dolerių. Įžūlų nusikaltimą tirti imasi FTB specialusis agentas Džonatanas Montgomeris. Kuo daugiau jis aiškinasi, tuo darosi akivaizdžiau, kad į kriminalą gali būti įsipainiojęs ir pats Nacionalinio Huberto banko prezidentas (akt. Bruce Willis).

Netrukus kitoje miesto dalyje esančiame banko padalinyje irgi įvyksta apiplėšimas – pavagiamos asmeninės Huberto ir Ohajo senatoriaus Kuko saugotos vertybės. Šįkart neapsieinama be mirčių. Detektyvai turi sutelkti visas pajėgas, kad pamatytų, jog po šiais nusikaltimais slepiasi kur kas didesnis konspiracijos tinklas nei jie galvojo.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus vienbalsis (Vytas Tulevičius "SDI") / Originali (anglų)
Subtitrai: Anglų

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1084x454 (2.353:1), 23.976 fps, 1 510 Kbps (0.128 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~208kbps


Filmo pristatymas:

YoutubePanašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų