Torentas "Po merginų sijonais / Sous les jupes des filles / French Women (2014) [BDRip] Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Po merginų sijonais Originalus pavadinimas: Sous les jupes des filles Žanras: Komedija, Romantinis Metai: 2014 Režisierius: Audrey Dana Vaidina: Isabelle Adjani, Alice Belaïdi, Laetitia Casta, Audrey Dana ... Apie filmą: Žavios, kerinčios ir paslaptingos. Paryžiaus gatvėmis žingsniuojančios moterys atrodo lyg iš mados žurnalo, bet kiekviena jų turi (ne)paprastą savo kasdienybę. Komedija „Po ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Po merginų sijonais / Sous les jupes des filles / French Women (2014) [BDRip] Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Po merginų sijonais

Originalus pavadinimas: Sous les jupes des filles
Žanras: Komedija, Romantinis
Metai: 2014

Režisierius: Audrey Dana
Vaidina: Isabelle Adjani, Alice Belaïdi, Laetitia Casta, Audrey Dana ...

Apie filmą: Žavios, kerinčios ir paslaptingos. Paryžiaus gatvėmis žingsniuojančios moterys atrodo lyg iš mados žurnalo, bet kiekviena jų turi (ne)paprastą savo kasdienybę. Komedija „Po merginų sijonais“ („Sous les jupes des filles“) siūlo pažvelgti į tai, kas dažniausiai būna paslėpta.

Vienuolika moterų. Visos labai skirtingos ir individualios, tačiau jas sieja ir šis tas bendro. Tai šiuolaikinės moters rūpesčiai ir išgyvenimai: vyrai, meilužiai ir gerbėjai, meilės trikampiai, o kartais keturkampiai. Prie viso to – darbas, šeima ir vaikai.

Per 28 dienas, tiek trunka filmo veiksmas, daugybė atsitiktinumų susieja filmo herojų gyvenimus ir jie tampa visiškai nenuspėjami. Pavasarėjančio Paryžiaus fone prancūzės išgyvena meilę ir nusivylimus, patiria džiaugsmus ir nesėkmes.

Šią komediją privalo pamatyti kiekviena moteris, tačiau juosta „Po merginų sijonais“ ne mažiau aktuali ir smalsiems vyrams. Filmo režisierė pasikvietė garsiausias Prancūzijos aktores, tarp kurių Vanessa Paradis, Laetitia Casta ir Isabelle Adjani. Apie slaptą moterų gyvenimą pačiu smagiausiu būdu jos žada atskleisti tai, ką pasakoja tik dienoraščiui ar psichologui, retsykiais – ištikimiausioms draugėms, bet visada nutyli per išpažintį. Linksmai, kandžiai ir be užuolankų.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Prancūzų (Orginalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1108x464 (2.40:1), 23.976 fps, 2 180 Kbps (0.177 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~256kbps
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~256kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų