Torentas "Policininkų šou / Showtime (2002) [WEBDL720p] Komedija, Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Policininkų šou Originalus pavadinimas: Showtime Žanras: Komedija, Veiksmo Metai: 2002 Režisierius: Tom Dey Vaidina: Robert De Niro, Rachael Harris, Eddie Murphy, Zaid Farid, Alex Borstein … Apie filmą: Detektyvas Mičas Prestonas policijoje dirba jau 20 metų. Policijos patrulis Trėjus Selarsas - naujokas, laukiantis svarbaus įvykio, kuris turėtų pakeisti jo gyvenimą. Kai televizijos Čeisė ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Policininkų šou / Showtime (2002) [WEBDL720p] Komedija, Veiksmo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Policininkų šou


Originalus pavadinimas: Showtime
Žanras: Komedija, Veiksmo
Metai: 2002

Režisierius: Tom Dey
Vaidina: Robert De Niro, Rachael Harris, Eddie Murphy, Zaid Farid, Alex Borstein …

Apie filmą: Detektyvas Mičas Prestonas policijoje dirba jau 20 metų. Policijos patrulis Trėjus Selarsas - naujokas, laukiantis svarbaus įvykio, kuris turėtų pakeisti jo gyvenimą.

Kai televizijos prodiuserė Čeisė pradeda rengti faktais paremtą televizijos laidą apie policiją, kapitonas laidai skiria Mičą ir Trėjų. Mičas stengiasi sugauti nusikaltėlį, Trėjus nori būti įžymus.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + [EN- Originalas] [RU- dubliuotas]
Subtitrai: English

Kokybė: WEBDL720p
Video: AVC, 1280x720 (16:9), 23.976 fps, 3 805 Kbps (0.172 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Russian)

Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų