Torentas "Ponas ir ponia gangsteriai / Killers (2010) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Ponas ir ponia gangsteriai Originalus pavadinimas: Killers Žanras: Veiksmo, Komedija, Romantinis Metai: 2010 Režisierius: Robert Luketic Vaidina: Ashton Kutcher, Katherine Heigl, Tom Selleck, Catherine O'Hara ... Apie filmą: Spenserio (akt. Ashton Kutcher) specializacija - užsakomosios žmogžudystės, todėl jam dažnai tenka keliauti. Gyvenime jis tarsi Džeimsas Bondas: egzotiškos vietovės, ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ponas ir ponia gangsteriai / Killers (2010) [BDRip] Veiksmo, Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ponas ir ponia gangsteriai


Originalus pavadinimas: Killers
Žanras: Veiksmo, Komedija, Romantinis
Metai: 2010

Režisierius: Robert Luketic
Vaidina: Ashton Kutcher, Katherine Heigl, Tom Selleck, Catherine O'Hara ...

Apie filmą: Spenserio (akt. Ashton Kutcher) specializacija - užsakomosios žmogžudystės, todėl jam dažnai tenka keliauti. Gyvenime jis tarsi Džeimsas Bondas: egzotiškos vietovės, prabangūs automobiliai ir įspūdingos moterys.
Tačiau viename Prancūzijos kurortų sutikęs ten atostogaujančią Dženą Kornfeld (akt. Katherine Heigl), jis supranta - tai jo gyvenimo meilė. Nė akimirkos nedvejodamas jis savo noru atsisako ankstesniojo kraują kaitinančio gyvenimo vardan bendros šeimyninės laimės.
Praėjus trejiems metams Spenseris ir Džena tebesidžiaugia tobula santuoka. Tačiau idilė baigiasi, kai iškart po trisdešimtojo gimtadienio Spenseris sužino, kad yra medžiojamas, o už jo galvą paskelbta solidi kelių milijonų dolerių premija. Bet ir tai dar ne viskas: pasirodo, žudikai sekė laimingąją porelę ne vienus metus ir puikiai žino jų įpročius.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Rytis Zemkauskas) + Rusų + EN(Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1196x508 (2.35:1), 23.976 fps, 2 216 Kbps (0.152 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Lithuanian
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Russian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)
Subtitrai: Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų