Torentas "Potvynis / Flood (2007) [DVDRip] Drama, Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Potvynis Originalus pavadinimas: Flood Žanras: Drama, Veiksmo Metai: 2007 Režisierius: Tony Mitchell Vaidina: Robert Carlyle, Jessalyn Gilsig, Tom Courtenay, Joanne Whalley, David Suchet … Apie filmą: Kas galėjo pagalvoti, kad paprasta audra peraugs į milžinišką potvynį, kuris apsems visą Londoną ir nusineš šimtus tūkstančių žmonių gyvybes. Nors kariuomenė ir gelbėtojai deda visas pastangas ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Potvynis / Flood (2007) [DVDRip] Drama, Veiksmo

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Potvynis


Originalus pavadinimas: Flood
Žanras: Drama, Veiksmo
Metai: 2007

Režisierius: Tony Mitchell
Vaidina: Robert Carlyle, Jessalyn Gilsig, Tom Courtenay, Joanne Whalley, David Suchet …

Apie filmą: Kas galėjo pagalvoti, kad paprasta audra peraugs į milžinišką potvynį, kuris apsems visą Londoną ir nusineš šimtus tūkstančių žmonių gyvybes.

Nors kariuomenė ir gelbėtojai deda visas pastangas išgelbėti žmones - potvynis tęsiasi toliau. Viena iš išeičių pakelti šliuzus. Yra vilties, kad atoslūgis išneš visą vandenį. O jei bus atvirkščiai, ir milijonai tonų vandens plūstels atgal?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: DVDRip
Video: MPEG4, XviD, 704x384 (16:9), 25.000 fps, 1 353 Kbps (0.200 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisDeividas0712
KomentarasParašė 2016-09-07 03:22Naudinga: 0

Gan idomus filmas :-)