Torentas "Prancūziška porelė / Up for Love / Un homme à la hauteur (2016) [BDRip] Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Prancūziška porelė Originalus pavadinimas: Up for Love / Un homme à la hauteur Žanras: Komedija, Romantinis Metai: 2016 Režisierius: Laurent Tirard Vaidina: Jean Dujardin, Virginie Efira, Cédric Kahn, Stéphanie Papanian ... Apie filmą: Laikas puikiai prancūziškai komedijai! Svajingas Paryžius, šarmingi aktoriai, sąmojingi dialogai, visiškai nestandartinė pora ir iš to kylanti galybė porelė“ ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Prancūziška porelė / Up for Love / Un homme à la hauteur (2016) [BDRip] Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Prancūziška porelė


Originalus pavadinimas: Up for Love / Un homme à la hauteur
Žanras: Komedija, Romantinis
Metai: 2016

Režisierius: Laurent Tirard
Vaidina: Jean Dujardin, Virginie Efira, Cédric Kahn, Stéphanie Papanian ...

Apie filmą: Laikas puikiai prancūziškai komedijai! Svajingas Paryžius, šarmingi aktoriai, sąmojingi dialogai, visiškai nestandartinė pora ir iš to kylanti galybė nesusipratimų. „Prancūziška porelė“ – skoningai linksma juosta apie netikėtai įsiplieskusią aistrą tarp išoriškai labai skirtingų žmonių. Šis filmas visiems primins, kad meilė nelaukia tinkamo meto, neskiria pasiruošimo treniruočių ir dažniausiai nepaiso aplinkinių nuomonės.

Diana (aktorė Virginie Efira) yra puiki advokatė, kurios asmeninis gyvenimas nesusiklostė: ji ką tik pasirašė skyrybų dokumentus. Vieną dieną Diana sulaukia netikėto skambučio. Žavaus balso, mandagių manierų architektas Aleksandras (Jean Dujardin) praneša radęs jos mobilųjį telefoną. Diana sutaria dėl pasimatymo, kuriame jos laukia nedidelė (tiesiogine prasme) staigmena.

Prancūzų kinas nuo seno garsėja klasiškomis savo komedijomis ir charizmatiškais aktoriais. „Prancūziška porelė“ – tikras saldainis žanro gerbėjams. Filme visą savo vyrišką žavesį atskleidžia bene garsiausias šio meto prancūzų aktorius J. Dujardinas. Visame pasaulyje žinomas jis tapo laimėjęs „Oskarą“ už vaidmenį filme „Artistas“.

Angliškas:
A lawyer dating a dashing, wealthy architect four and a half feet tall gets ribbed by her family, employees and jealous ex about his stature.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) / Prancūzų / Rusų
Subtitrai: Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1104x460 (2,40:1), 24,000 kps, 1660 kb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 208 kb/s Lietuvių
Audio:AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 128 kb/s Rusų,Prancūzų

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų