Torentas "Prarastasis miestas Z / The Lost City of Z (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Biografinis" :: PiratuSala.lt

Prarastasis miestas Z Originalus pavadinimas: The Lost City of Z Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Biografinis Metai: 2016 Režisierius: James Gray Vaidina: Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland ... Apie filmą: Nuotykių filmas pasakoja tikrą XX a. pradžios britų generolo-leitenanto, kartografo, keliautojo ir tyrinėtojo Persio Foseto istoriją. Fosetas (jį vaidina aktorius buvo ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Prarastasis miestas Z / The Lost City of Z (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Biografinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Prarastasis miestas Z


Originalus pavadinimas: The Lost City of Z
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Biografinis
Metai: 2016

Režisierius: James Gray
Vaidina: Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland ...

Apie filmą: Nuotykių filmas pasakoja tikrą XX a. pradžios britų generolo-leitenanto, kartografo, keliautojo ir tyrinėtojo Persio Foseto istoriją. Fosetas (jį vaidina aktorius Charlie‘is Hunnam‘as) buvo įsitikinęs, kad neaprėpiamos Amazonės platybės slepia ne vieną paslaptį. O didžiausia jų – paslaptinga, pažengusios žmonijos dar neatrasta civilizacija, galinti užpildyti žmonių rasės kilmės spragas. Klausydamas tiek mokslininkų, tiek visuomenės prieštaravimų, juoko ir netgi patyčių, Fosetas nenuleido rankų ir kas keleri metai vėl ir vėl sugrįždavo į Amazonės džiungles ieškoti paslaptingojo miesto Z, legendose žinomo Eldorado vardu.

Tyrinėtojo aistra užvaldė jo paties širdį, kai namuose liekanti jo žmona (akt. Sienna Miller) nesiskųsdama rūpinosi namais ir vaikais, tačiau net ir jai vieną dieną trūko kantrybė. Visgi Fosetas nebegalėjo sustoti. Dar daugiau – savo aistra jis užkrėtė ir vyriausią savo sūnų. Kartu su sūnumi Fosetas iškeliavo ir į paskutinę, lemtingą savo ekspediciją. Persis Fosetas kartu su sūnumi paslaptingai dingo 1925 m. gegužės 29 dieną Brazilijos Mato Groso valstijoje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Linas Kalėda, "SDI") + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 780 Kbps : 1 108x464 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AAC : ~208kbps : 6 channels : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2017-08-05 18:28Naudinga: 0