Torentas "Prestižas / The Prestige (2006) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Prestižas Originalus pavadinimas: The Prestige Žanras: Drama, Mistinis, Trileris Metai: 2006 Režisierius: Christopher Nolan Vaidina: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Piper Perabo ... Apie filmą: Anglijoje XIX-XX a. sandūroje du artistai surinkdavo minias susižavėjusių žiūrovų. Apgaulė, gebėjimas maskuoti ir maskuotis tapo abiejų minėtų personų, vienas kurių – neturtingo o kitas į...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Prestižas / The Prestige (2006) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Prestižas


Originalus pavadinimas: The Prestige
Žanras: Drama, Mistinis, Trileris
Metai: 2006

Režisierius: Christopher Nolan
Vaidina: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Piper Perabo ...

Apie filmą: Anglijoje XIX-XX a. sandūroje du artistai surinkdavo minias susižavėjusių žiūrovų.

Apgaulė, gebėjimas maskuoti ir maskuotis tapo abiejų minėtų personų, vienas kurių – neturtingo amatininko, o kitas kilmingojo sūnus, gyvenimo būdu.

Abu artistai dėl kažkokio praeities nesusipratimo baisiausiai nekenčia vienas kito, rezga intrigas, stengiasi atskleisti žiūrovams konkurento paslaptis ir triukų mechanizmus.

Tačiau abu niekaip negali demaskuoti numerio, kurio metu artistas akimirksniu perkeliamas erdvėje iš vienos vietos į kitą.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 720x384 (1.88:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1625 kbps avg, 0.25 bit/pixel
Audio: 1: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps
Audio: 2: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų