Torentas "Projektas X / Project X (2012) [BDRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Projektas X Originalus pavadinimas: Project X Žanras: Komedija Metai: 2012 Režisierius: Nima Nourizadeh Vaidina: Thomas Mann, Oliver Cooper, Jonathan Daniel Brown, Dax Flame ... Apie filmą: "Projektas X" - naujausias filmų "Pagirios Las Vegase", "Pagirios Tailande" bei "Senoji mokykla" režisieriaus Todd Phillips darbas. Tai - beprotiškas be jokių tabu,...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Projektas X / Project X (2012) [BDRip] Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Projektas X


Originalus pavadinimas: Project X
Žanras: Komedija
Metai: 2012

Režisierius: Nima Nourizadeh
Vaidina: Thomas Mann, Oliver Cooper, Jonathan Daniel Brown, Dax Flame ...

Apie filmą: "Projektas X" - naujausias filmų "Pagirios Las Vegase", "Pagirios Tailande" bei "Senoji mokykla" režisieriaus Todd Phillips darbas. Tai - beprotiškas "tūsas" be jokių tabu, surengtas dar nematytiems, tačiau talentingiems ir šviežiems vakarėlių liūtams.

Trys draugai - Tomas, Kosta ir J.B. - trokšta išgarsėti. Vaikinai nutaria sukviesti geriausius draugus, pažįstamus, jų bičiulius ir pasileisti nuo grandinių vienos nakties šventei, kurioje leidžiama elgtis, kaip tik širdis geidžia. Organizatoriai tikisi, kad po nepamirštamo vakarėlio visi, o ypač merginos, prisimins jų veidus ir išmoks tarti jų vardus. O kad nieko nepraleistų, draugeliai nusprendžia nufilmuoti kiekvieną vakarėlio detalę ar neplanuotą įvykį.

Tačiau gandas apie jų rengiamą "tūsą" greitai pasklinda po visą Los Andželą. Nieko blogo nenujautusių tėvų nelaimei į prabangaus kotedžo kiemą būriais ima plūsti atsipalaidavęs bei siausti nusiteikęs jaunimas. Tą pačią akimirką idėja apie padorų vakarėlį sudūžta, ir užverda legendinis "tūsas", kurio kaimynams žiauriai nepasisekė.

Kaip viskas baigėsi, kiek visko buvo sugriauta, kas dingo ir kas kur atsibudo užfiksuota liko tik filmavimo kameroje. Aišku, Tomas, Kosta ir J.B. meldžiasi, kad vaizdo įrašo niekas nesurastų, tačiau... viską, kas tąnakt įvyko, Lietuvos kino teatruose pamatyti galėsite jau nuo kovo 9 d.

Visi šiame paslaptingame filme vaidinantys aktoriai buvo atrinkti iš interneto svetainėje savanoriškai užsiregistravusių drąsuolių, kurie po bandomųjų peržiūrų privalėjo pasirašyti sutartis, kad neprieštaraus vaidinti netgi nuogi.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Rusų + Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC at 15.0 Mb/s 1920 x 1080 (1.778) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 640 kb/s 6 channels, 44.1 kHz LT
Audio: DTS at 1 509 kb/s 6 channels, 48.0 kHz RU
Audio: DTS at 1 509 kb/s 6 channels, 48.0 kHz EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųmaliungaPS Radijo didžėjai 9
KomentarasParašė 2017-08-11 23:44
Piratų piratas


Naudinga: 0

IMAM!!! :-D :-D