Torentas "Raitelis be galvos / Sleepy Hollow (1999) [BDRip] Fantastinis, Siaubo, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Raitelis be galvos Originalus pavadinimas: Sleepy Hollow Žanras: Fantastinis, Siaubo, Mistinis Metai: 1999 Režisierius: Tim Burton Vaidina: Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson, Michael Gambon ... Apie filmą: 1799-ieji. Nežmoniškas siaubas kausto mažo Niujorko valstijos kaimelio gyventojus. Vienas po kito dingsta žmonės, o jų kūnai vėliau randami nukirstomis galvomis. Sklinda ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Raitelis be galvos / Sleepy Hollow (1999) [BDRip] Fantastinis, Siaubo, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Raitelis be galvos


Originalus pavadinimas: Sleepy Hollow
Žanras: Fantastinis, Siaubo, Mistinis
Metai: 1999

Režisierius: Tim Burton
Vaidina: Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson, Michael Gambon ...

Apie filmą: 1799-ieji. Nežmoniškas siaubas kausto mažo Niujorko valstijos kaimelio gyventojus. Vienas po kito dingsta žmonės, o jų kūnai vėliau randami nukirstomis galvomis. Sklinda legendos apie piktąją dvasią, įgavusią begalvio raitelio pavidalą ir siautėjančią po aplinkinius, amžinai rūko gaubiamus paslaptingus miškus…

Išsiaiškinti kraupius nusikaltimus Niujorko burmistras į kaimelį pasiunčia jauną konsteblį Ichabodą Crane’ą (Johnny Depp). Jis netiki legendomis ir burtais, yra įsitikinęs, jog bet kokį paslaptingiausią įvykį galima paaiškinti moksliškai, o jo lagaminai prikimšti įvairiausių paties susikonstruotų prietaisų.

Tačiau netrukus po atvykimo į niūrų apsnūdusį miestelį jaunojo policininko tikėjimas mokslo ir technikos pažanga bei galimybėmis patiria ne vieną išbandymą. Tiesa, šioje Dievo pamirštoje vietoje jis randa ne tik pavojus, paslaptis ir vietinių gyventojų priešiškumą.

Katrina Van Tassel (Christina Ricci) – jaunoji gerbiamos Van Tasselų šeimos duktė – įsimyli žavų atvykėlį. Ar pavyks herojams atskleisti kraupiojo raitelio be galvos paslaptį? Kas jis – velnias ar žmogus? Kodėl jis žudo mažojo kaimelio gyventojus?

Šiurpi istorija “Raitelis be galvos” sukurta pagal amerikiečių literatūros klasiko Washingtono Irvingo apysaką “Legenda apie snaudžiantį slėnį”.

Filmas nominuotas 3 "Oskarams", laimėjo 1 - už dekoracijas. Kiti 22 laimėjimai ir 28 nominacijos.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., dvibalsis - Ridas Jasiulionis ir Regina Jokubauskaitė, "Garsų Pasaulio įrašų" studija) + EN (Orginalas) / RU (Prof., daugiabalsis)

Kokybė: BDRip
Trukmė: 01:45:19
Video: MPEG4, XviD, 720x400 (16:9), 23.976 fps, 1 791 Kbps (0.259 bit/pixel)
Audio: #1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR [LT]
Audio: #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR [EN]
Audio: #3: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR [RU]


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų