Torentas "Ranka, verta milijono / Million Dollar Arm (2014) [BDRip] Biografinis, Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Ranka, verta milijono Originalus pavadinimas: Million Dollar Arm Žanras: Biografinis, Drama, Sportas Metai: 2014 Režisierius: Craig Gillespie Vaidina: Jon Hamm, Pitobash, Suraj Sharma, Madhur Mittal ... Apie filmą: Tikrais faktais paremtas filmas apie sporto agentą J.B. Bernšteiną, su partneriu Ašu įkūrusiu savo firmą. Deja, agentus užgriūva sunkūs laikai. Visi jo sportininkai baigia o tie –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Ranka, verta milijono / Million Dollar Arm (2014) [BDRip] Biografinis, Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Ranka, verta milijono


Originalus pavadinimas: Million Dollar Arm
Žanras: Biografinis, Drama, Sportas
Metai: 2014

Režisierius: Craig Gillespie
Vaidina: Jon Hamm, Pitobash, Suraj Sharma, Madhur Mittal ...

Apie filmą: Tikrais faktais paremtas filmas apie sporto agentą J.B. Bernšteiną, su partneriu Ašu įkūrusiu savo firmą.

Deja, agentus užgriūva sunkūs laikai. Visi jo sportininkai baigia karjerą, o tie kurie dar dirba – perbėga pas kitus. Neturėdamas kitos išeities J.B. Bernšteinas sugalvoja talentų ieškoti milijardą gyventojų turinčioje Indijoje. Jis susiranda rėmėją poną Čangą, pasikviečia kartu vykti beisbolo veteraną Tomą Hausą ir iškeliauja į Indiją rengti atrankų, pavadintų „Ranka, verta milijono“. Dalyviams pažadėta, kad toliausiai ir tiksliausiai beisbolo kamuoliuką nusviedusieji bus apdovanoti piniginiais prizais, o du geriausi keliaus treniruotis į Jungtines Amerikos Valstijas.

Nors J.B. Bernšteinas tikisi indus išmokyti beisbolo paslapčių per dvejus metus, ponas Čangas duoda jam tik vienerius – jei nepavyks, jis atsiims savo pinigus. Dabar J.B. rizikuoja ne tik savo, bet dviejų jaunų indų gyvenimu.

Pagrindinį herojų sporto agentą J.B. Bernšteiną vaidina kultinio serialo apie reklamos verslo pradžią aktorius Jonas Hammas, apdovanotas dviem Auksiniais gaubliais, beisbolo veteraną įkūnija Alanas Arkinas, apdovanotas Oskaru, o jaunuosius sportininkus vaidina aktoriai iš Delio.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Vytas Tulevičius "SDI") + Originali (anglų, hindi)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1156x484 (2.40:1), 23.976 fps, 2 054 Kbps (0.153 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240kbps
Audio: EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų