Torentas "Raudonasis Žvirblis / Red Sparrow (2018) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Raudonasis Žvirblis Originalus pavadinimas: Red Sparrow Žanras: Drama, Mistinis, Trileris Metai: 2018 Režisierius: Francis Lawrence Vaidina: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling ... Apie filmą: Įtempto siužeto veiksmo trileris „Raudonasis Žvirblis“ panardina į pavojingą ir itin slaptą šnipų pasaulį, kuriame pasitikėti negalima niekuo. Iš pirmo žvilgsnio ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Raudonasis Žvirblis / Red Sparrow (2018) [BDRip] Drama, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Raudonasis Žvirblis


Originalus pavadinimas: Red Sparrow
Žanras: Drama, Mistinis, Trileris
Metai: 2018

Režisierius: Francis Lawrence
Vaidina: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling ...

Apie filmą: Įtempto siužeto veiksmo trileris „Raudonasis Žvirblis“ panardina į pavojingą ir itin slaptą šnipų pasaulį, kuriame pasitikėti negalima niekuo.

Iš pirmo žvilgsnio paprasta istorija išties yra be galo įtemptas pasakojimas apie rusų šnipę Dominyką (akt. Jennifer Lawrence), kurią įveikia pavojingiausias jausmas pasaulyje – meilė. Žavi mergina pamilsta... CŽV pareigūną Natanielį (akt. Joel Edgerton).

Situacija išties nepavydėtina. Draskoma įsipareigojimų ir prievolių savo darbdaviams bei meilės amerikiečiui, Dominyka tampa dviguba agente.

Uždrausti jausmai kelia milžinišką grėsmę ne tik jų šalių saugumui, bet ir jų pačių gyvybėms ir galiausiai abu juos atveda į mirtiną kryžkelę, kurioje teks rinktis – meilė ar pareiga...

Intriguojantis trileris buvo sukurtas pagal populiarų Jasono Matthhews'o romaną „Raudonasis Žvirblis“. Šios istorijos ekranizacijos ėmėsi patyręs filmų „Bado žaidynės“, „Vanduo drambliams“ ir „Aš esu legenda“ režisierius Francis Lawrence.

Į aktorių komandą jis pasikvietė vieną savo numylėtinių – žaviąją amerikiečių aktorė Jennifer Lawrence, kuri ir išgarsėjo F. Lawrence filme „Bado žaidynės“. Įtraukiančiame šnipų trileryje „Raudonasis Žvirblis“ taip pat vaidina legendiniai aktoriai Charlotte Rampling ir Jeremy Irons. Taip pat Joelis Edgertonas, Joely Richardsonas, Mary Louise Parker, Douglasas Hodge'as ir kiti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + originalus (anglų, rusų)
Subtitrai: Lietuvių prof. (CEE Blu-ray) / Anglų
Kokybė: BDRip
Video:
Format : AVC
Nominal bit rate : 1 796 Kbps
Width : 1 200 pixels
Height : 500 pixels
Display aspect ratio : 2.40:1
Frame rate : 23.976 fps
Audio:
Format : AAC
Format profile : LC
Bitrate : ~224kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Language : Lithuanian
Audio:
Format : AAC
Format profile : LC
Bitrate : ~221kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųvidme92Aukotojas
KomentarasParašė 2018-07-02 20:40Naudinga: 0

Opapa, pagaliau, vienas "nemelštas scenarijus".
DAUGIAU TOKIŲ FILMŲ.