Torentas "Sąjungininkai / Allied (2016) [BDRip] Veiksmo, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Sąjungininkai Originalus pavadinimas: Allied Žanras: Veiksmo, Drama, Romantinis Metai: 2016 Režisierius: Robert Zemeckis Vaidina: Brad Pitt, Vincent Ebrahim, Xavier De Guillebon, Marion Cotillard ... Apie filmą: 1942 m., Antrojo pasaulinio karo įkarštyje, Šiaurės Afrikoje susikerta amerikiečio Makso ir prancūzės Marijanos keliai. Maksas – amerikiečių šnipas, užduotis vykdantis bet kokiomis –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sąjungininkai / Allied (2016) [BDRip] Veiksmo, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sąjungininkai


Originalus pavadinimas: Allied
Žanras: Veiksmo, Drama, Romantinis
Metai: 2016

Režisierius: Robert Zemeckis
Vaidina: Brad Pitt, Vincent Ebrahim, Xavier De Guillebon, Marion Cotillard ...

Apie filmą: 1942 m., Antrojo pasaulinio karo įkarštyje, Šiaurės Afrikoje susikerta amerikiečio Makso ir prancūzės Marijanos keliai. Maksas – amerikiečių šnipas, užduotis vykdantis bet kokiomis priemonėmis. Marijana – prancūzų pasipriešinimo kovotoja ir slaptoji agentė. Prireikus abu nedvejodami atima gyvybę ir nepailsdami kovoja už laisvę, idealus ir teisybę. Juos suveda tarptautinė operacija, nukreipta prieš aukštą nacių pareigūną. Vykdydami užduotį, Maksas ir Marijana vis daugiau bendrauja tarpusavyje, įsimyli ir sukuria šeimą.

Tačiau ne visose operacijose padedamas taškas tada, kai jos baigiasi. Kai gyvenimas jau atrodė ramus, Maksui įskiepyjama dvejonė, kad jo žmona iki šiol neapleidus šnipinėjimo ir tiesiog naudojasi Maksu.
Kita informacija:

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - Orginalas

Kokybė: BDRip
Video: 1 152 x 480 *dzin*, (PAR 2.40:1), 23.976 fps, 1 632 Kb/s,
Audio: Lietuvių, 48 kHz, AAC-LC, 6 ch, 446 Kbps (avg), I. Valinskienė ir E. Stankevičius, LNK
Audio: Anglų, 48 kHz, AAC-LC, 6 ch, 240 Kbps, Originalas,
Subtitrai: Lietuvių (TRL-anglisss), Anglų,

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų