Torentas "Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010) [BDRip] Drama, Biografinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Sąžiningas žaidimas Originalus pavadinimas: Fair Game Žanras: Drama, Biografinis, Trileris Metai: 2010 Režisierius: Doug Liman Vaidina: Naomi Watts, Sean Penn, Ty Burrell, Sam Shepard, Bruce McGill… Apie filmą: Režisieriaus Dougo Limano ("Bornas: sunaikinta tapatybė", "Ponas ir ponia Smitai", "Šoklys") aštrios įtampos politiniame trileryje kaitina emocijas ir į ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sąžiningas žaidimas / Fair Game (2010) [BDRip] Drama, Biografinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sąžiningas žaidimas


Originalus pavadinimas: Fair Game
Žanras: Drama, Biografinis, Trileris
Metai: 2010

Režisierius: Doug Liman
Vaidina: Naomi Watts, Sean Penn, Ty Burrell, Sam Shepard, Bruce McGill…

Apie filmą: Režisieriaus Dougo Limano ("Bornas: sunaikinta tapatybė", "Ponas ir ponia Smitai", "Šoklys") aštrios įtampos politiniame trileryje kaitina emocijas tikrais provokuojančiais faktais karštuose pasaulio taškuose ir realių žmonių išgyvenimais. Kontraversinis filmas ragina dar kartą prisiminti į buvusio JAV prezidento George'o W.Busho administracijos negarbingus poelgius ir cinišką melą.

Ambasadorius ir žurnalistas Josephas Wilsonas (akt. Seanas Pennas) užkuria karštą pirtelę prezidentui ir drąsiame straipsnyje iškelia į viešumą Baltųjų Rūmų sugalvotas priežastis karui Irake pradėti. George'o W.Busho aplinka nelieka skolinga, nutaria atkeršyti už nepatogią tiesą ir juodosiomis technologijomis sukeltu skandalu nukreipti visuomenės dėmesį į paprastos šeimos buitį.

Prezidento patarėjas Carlas Roge'as paskleidžia į viešumą slaptą informaciją, kad Josepho Wilsono žmona Valerie Plume (akt. Naomi Watts) daugelį metų dirba slaptaja CŽV agente. Purvina taktika suveikia ir Vyriausybė toliau gali tęsti komerciškai naudingą karinę operaciją, nes spauda ir televizija užkimba ant Wilsonų asmeninio gyvenimo kabliuko, o padidinto dėmesio centre atsidūrusiai šeimai tenka kovoti dėl santuokos išsaugojimo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + RU (Dubliuotas) / EN (Originalas)

Kokybė: BDRip
Trukmė: 01:47:42
Video: AVC, 1024x428 (2.35:1), 23.976 fps, 1 912 Kbps (0.182 bit/pixel)
Audio: #1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Russian)
Audio: #3: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (English)
Subtitrai: Rusų, Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų