Torentas "Šeima Kalėdoms / Family For Christmas (2015) [HDTV 720p] Drama" :: PiratuSala.lt

Šeima Kalėdoms Originalus pavadinimas: Family For Christmas Žanras: Drama Metai: 2015 Režisierius: Amanda Tapping Vaidina: Lacey Chabert, Tyron Leitso, Milli Wilkinson, Audrey Smallman ... Apie filmą: Kokių tik stebuklų nenutinka per Kalėdas. Sėkmingą karjerą darantį žurnalistė Hana, prieš šventes susitikusi su Kalėdų seneliu, savo tuščiuose namuose atsimena savo pirmąjį vaikiną ir kas būtų,...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šeima Kalėdoms / Family For Christmas (2015) [HDTV 720p] Drama Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šeima Kalėdoms


Originalus pavadinimas: Family For Christmas
Žanras: Drama
Metai: 2015

Režisierius: Amanda Tapping
Vaidina: Lacey Chabert, Tyron Leitso, Milli Wilkinson, Audrey Smallman ...

Apie filmą: Kokių tik stebuklų nenutinka per Kalėdas. Sėkmingą karjerą darantį žurnalistė Hana, prieš šventes susitikusi su Kalėdų seneliu, savo tuščiuose namuose atsimena savo pirmąjį vaikiną ir pagalvoja, kas būtų, jei ji būtų likusi su savo gyvenimo meile Benu.

Kitą rytą ji atsibunda ištekėjusi už Beno, savo namuose priemiestyje kartu su savo dviem vaikais ir šunimi. Netrukus ji įsitikina, kad niekas darbe nežino, kas ji tokia, o jos padėjėjas tapęs televizijos žurnalistikos žvaigžde. Jai tenka iš naujo kurti karjerą ir derinti ją su motino ir žmonos pareigomis. Ir jai tai ima patikti. Tačiau kitą rytą ji atsibunda savo tuščiuose namuose ir supranta, kad tai buvo tik sapnas. Kuo skubiau reikia susitikti su Kalėdų seneliu ir prašyti, kad sapnas virstų tikrove. Tačiau praeitis negali sugrįžti, reikia galvoti apie ateitį. Vakare čiuožykloje ji sutinka savo senąją meilę Beną, kurio nematė jau dešimt metų. Jis pakviečia merginą išgerti kavos ir jiedu susikibę rankomis kartu eina pasitikti ateities.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Sergejus Ivanovas, LRT) + Anglų (Originalas)

Kokybė: HDTV 720p
Video: AVC at - 2 961 kb/s Aspect : 1 280 x 720 at 23,976 fps
Audio: AC-3 at 384 Kbps Infos : 6 kanalai, 48,0 KHz Language : lt
Audio: AC-3 at 384 Kbps Infos : 6 kanalai, 48,0 KHz Language : en


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų