Torentas "Sekso abėcėlė / The To Do List (2013) [BRRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Sekso abėcėlė Originalus pavadinimas: The To Do List Žanras: Komedija Metai: 2013 Režisierius: Maggie Carey Vaidina: Aubrey Plaza, Johnny Simmons, Bill Hader, Alia Shawkat ... Apie filmą: Ne tik romantinė, bet ir truputį nepadori, nuodėminga bei provokuojanti komedija apie uždelstą pirmąjį kartą. Prieš iškeliaudama į koledžą Brendė Klark jaučia, jog neturi jokios patirties intymiuose tad ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sekso abėcėlė / The To Do List (2013) [BRRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sekso abėcėlė


Originalus pavadinimas: The To Do List
Žanras: Komedija
Metai: 2013

Režisierius: Maggie Carey
Vaidina: Aubrey Plaza, Johnny Simmons, Bill Hader, Alia Shawkat ...

Apie filmą: Ne tik romantinė, bet ir truputį nepadori, nuodėminga bei provokuojanti komedija apie uždelstą pirmąjį kartą.

Prieš iškeliaudama į koledžą Brendė Klark jaučia, jog neturi jokios patirties intymiuose santykiuose, tad norėdama įgyti naujų žinių, mergina sudaro sąrašą, padėsiantį įgauti taip trūkstamų ir trokštamų įgūdžių.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 720x400 (1.80:1), 23.976 fps, XviD build 47 ~1531 kbps avg, 0.22 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbpsFilmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųkatiniukea
KomentarasParašė 2014-03-20 18:05Naudinga: 0

Nesu kažkokia filmų kritikė, tačiau labai lėkšta komedija jei ją dar galima taip pavadinti ;-) Jei reikėtų vertinti 10-balėje skalėje vertinčiau 5. :-)
 
brisiuslt 1
KomentarasParašė 2014-03-21 15:45
Narys


Naudinga: 0

versti išmokit, ačiu......
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-03-22 10:40Naudinga: 0

brisiuslt Paskelbta:
versti išmokit, ačiu......
Kai kuriais atvejais filmo pavadinimas verciamas ne paraidziui. Beje ta darome ne mes patys. Tai daro dazniausiai televizija, kino kritikai, ar tie kas igarsina filma.