Torentas "Senelės Berniukas / Grandma's Boy (2006) [HDTVRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Senelės Berniukas Originalus pavadinimas: Grandma's Boy Žanras: Komedija Metai: 2006 Režisierius: Nicholaus Goossen Vaidina: Linda Cardellini, Allen Covert, Peter Dante, Shirley Jones ... Apie filmą: 35-rių metų video žaidimų bandytojui Aleksui gyvenimas klojasi puikiai. Tačiau, dėl pomėgio su savo kaimynu "patraukti žolytės" ir kitaip linksmai leisti laiką, jam tenka išsikraustyti...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Senelės Berniukas / Grandma's Boy (2006) [HDTVRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Senelės Berniukas


Originalus pavadinimas: Grandma's Boy
Žanras: Komedija
Metai: 2006

Režisierius: Nicholaus Goossen
Vaidina: Linda Cardellini, Allen Covert, Peter Dante, Shirley Jones ...

Apie filmą: 35-rių metų video žaidimų bandytojui Aleksui gyvenimas klojasi puikiai. Tačiau, dėl pomėgio su savo kaimynu "patraukti žolytės" ir kitaip linksmai leisti laiką, jam tenka išsikraustyti iš savo buto ir apsigyventi su savo senele Lili ir dar dviem senyvo amžiaus moterimis – padidėjusį lytinį potraukį turinčia Greis ir nuolat vaistus vartojančia Bėja.

Tam, kad išsaugoti kieto vyruko įvaizdį prieš daug jaunesnius kolegas ir labai seksualią naują vadovę, Aleksas giriasi, kad gyvena su "trimis karštomis pupytėmis", bet ar ilgai tai bus įmanoma nuslėpti?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - Orginalas + RU (Prof.Daugiabalsis)

Kokybė: HDTVRip
Video: AVC, 1280x544 (1,35:1), 23,976 kps, 2581 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s - LT
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s - RU
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s - EN


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų