Torentas "Septyni Psichopatai / Seven Psychopaths (2012) [BRRip] Komedija, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Septyni Psichopatai Originalus pavadinimas: Seven Psychopaths Žanras: Komedija, Kriminalinis Metai: 2012 Režisierius: Martin McDonagh Vaidina: Colin Farrell, Woody Harrelson, Abbie Cornish, Sam Rockwell, Christopher Walken, Olga Kurylenko, Tom Waits ir kt. Apie filmą: Liaudies išmintis byloja – „norėk atsargiai, nes norai gali išsipildyti“. Scenaristas Martis (jį vaidina Colinas Farrellas) –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Septyni Psichopatai / Seven Psychopaths (2012) [BRRip] Komedija, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Septyni Psichopatai


Originalus pavadinimas: Seven Psychopaths
Žanras: Komedija, Kriminalinis
Metai: 2012

Režisierius: Martin McDonagh
Vaidina: Colin Farrell, Woody Harrelson, Abbie Cornish, Sam Rockwell, Christopher Walken, Olga Kurylenko, Tom Waits ir kt.

Apie filmą: Liaudies išmintis byloja – „norėk atsargiai, nes norai gali išsipildyti“. Scenaristas Martis (jį vaidina Colinas Farrellas) pasiruošęs bet ką atiduoti už kūrybinį įkvėpimą. Jo maldos išklausomos su kaupu: du gana stipriai nučiuožę Marčio draugeliai Hansas ir Bilis (Christopheris Walkenas ir Samas Rockwellas) grobia naminius augintinius už išpirką. Tačiau šį kartą jie pagrobia stabilia psichika nepasižyminčio mafijos šulo šunytį. Juokinga situacija? Marčiui – tikrai ne.

Erzinti nusikaltėlius gali būti kenksminga sveikatai. Ir visiškai nesvarbu, kad Martis kaip ir „ne prie ko“, vargšui scenaristui tenka daugiau koncentruotis nebe į kūrybines kančias, o į nuosavos gyvybės išsaugojimą.

Jei juodojo humoro prisotinta šio filmo nuotaika Jums primins kultinius Q. Tarrantino ir G. Ritchie, nenustebkite, tai britų režisieriaus Martino McDonagho darbas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1461 kbps avg, 0.28 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-06-09 11:03Naudinga: +1

Issamiai apie si filma komentuojama taip:

Režisierius Martin McDonagh galima vadinti savotišku Tarantinu, taip pamaniau, pažiūrėjęs patį naujausią jo darbą „Septyni psichopatai“ (Seven Psychopaths) (2012 m.). Na, tiesą sakant, nieko iš šio filmo per daug nesitikėjau, bet pažiūrėjęs jį, supratau, kad likau kaip su maišu per galvą gavęs. Filmas, žinoma, yra labai vykęs ir pavykęs, bet labiausiai mane nustebino McDonagh parašytas scenarijus, o jis tikrai nenuobodus, netgi įmantrus, originalus ir stiprus! Filmas priminė Tarandino „Bulvarinį skaitalą“, o kai kada net „Šioje šalyje nėra vietos senukams“ – skrupulingai šaltas, brutalus, bet kartu prisodrintas juodojo humoro elementų, visas šis mišinys sukuria ypatingą nuotaiką, kuria belieka mėgautis.

Filmas iš pradžių atrodo apie nieką – apie tai, kaip reikia kurti filmą. Filmas filme efektas jau yra naudojamas ne kartą kine, bet kaskart jis vis tiek žavi, jeigu pateikiamas išraiškingai ir originaliai. Filmas apie psichopatus ir nenormalius žmones, kurie gyvenimą laiko tik dar vienu filmu, o ir mafijozas besivaikantis savo šuns grobikus taip pat neleidžia abejoti, kad ir patys blogiausi blogiukai turi širdį. Filmą puošia labai garsus aktorių kolektyvas – Colin Farrell, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Christopher Wallken ir kiti. Įdomūs personažai, įdomiai lipdomi dialogai ir scenos neleidžia nuobodžiauti ar žvilgčioti į laikrodį, kada, velniai griebtų, šis filmas pasibaigs. Ir tai yra gerai! Esu tokio tipažo filmo mėgėjas, kur galima susikaupti ir mėgautis puikia pasakojama istorija, puikiais aktoriais bei įdomiais pakrikusios psichikos personažais, kurie galbūt ne visai atitinka realybės, tačiau vis tiek yra be galo žavūs ir įdomūs.

Filmą siūlyčiau pažiūrėti beveik visiems, nes jis turėtų patikti ir kinomanams, ir paprastiems žiūrovams. Tiesa, tiems, kam svetimas juodas humoras ir brutalus, be skrupulų demonstruojamas smurtas, tam gal nevertėtų gaišti laiko. Žaviuosi režisieriumi, kuris kūrė filmą, nežinodamas, koks jis išeis, bent jau taip pateikiama pagal scenarijų, bet vis tiek sukūrė beveik puikią juostą.

Redagavo (nežinomas) (2013-06-09 12:24)