Torentas "Šimtas Kelių Iki Grabo Lentos / A Million Ways To Die In The West (2014) [BDRip] Komedija, Romantinis, Vesternas" :: PiratuSala.lt

Šimtas Kelių Iki Grabo Lentos Originalus pavadinimas: A Million Ways To Die In The West Žanras: Komedija, Romantinis, Vesternas Metai: 2014 Režisierius: Seth MacFarlane Vaidina: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Liam Neeson ... Apie filmą: Ko gero, neatsirastų Lietuvoje žmogaus, nežinančio Vinetu vardo. Arba nemačiusio nei vieno vesterno. O ar esate matę vesterną-komediją? –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šimtas Kelių Iki Grabo Lentos / A Million Ways To Die In The West (2014) [BDRip] Komedija, Romantinis, Vesternas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šimtas Kelių Iki Grabo Lentos


Originalus pavadinimas: A Million Ways To Die In The West
Žanras: Komedija, Romantinis, Vesternas
Metai: 2014

Režisierius: Seth MacFarlane
Vaidina: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Liam Neeson ...

Apie filmą: Ko gero, neatsirastų Lietuvoje žmogaus, nežinančio Vinetu vardo. Arba nemačiusio nei vieno vesterno. O ar esate matę vesterną-komediją? Šis filmas būtent toks.

Pernai keturiasdešimtmetį atšventęs nepraustaburnis Seth‘as MacFarlane‘as sugrįžta su nauja, ne mažiau juokinga istorija nei meškiuko Tedžio nuotykiai. Tik šįkart istorija – iš Laukinių Vakarų.

Fermeris Albertas drąsa nepasižymi. Kuomet vyrukas gėdingai pasitraukia iš dvikovos, jo mergina Luiza jį palieka dėl tikro vyro. Vargšas Albertas gyvenimo džiaugsmą vėl suranda tik tuomet, kai miestelyje pasirodo paslaptinga gražuolė Ana. Pradėję bendrauti kaip draugai, Albertas ir Ana netrukus pajunta ir romantiškesnius jausmus. Bet čia – lyg tyčia – į miestelį atvyksta Anos vyras, žiaurumu išsiskiriantis nusikaltėlis.

Albertui teks apsispręsti. Ar, kaip yra įpratęs, nerti į krūmus; ar sutelkti visą drasą ir stoti akistaton ne tik su bauginančiu priešininku, bet ir su pačiu savimi.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių Prof. -SDI+Anglų Originalas
Kokybė: BDRip

Video: AVC
Format profile : High@L4.1
Format settings, ReFrames : 11 frames
Duration : 1 h 56 min
Bit rate : 2 252 kb/s
Width : 1 024 pixels
Height : 424 pixels
Frame rate : 23.976 (24000/1001) FPS
Stream size : 1.81 GiB (73%)
Title : A Million Ways To Die In The West 2014.BDRip.x264.
Writing library : x264 core 152 r2851 ba24899
Language : English
Audio: Format : AC-3
Duration : 1 h 56 min
Bit rate : 448 kb/s
Channel(s) : 6 channels
Title : Lietuviu - SDI
Audio:Format : AC-3
Duration : 1 h 56 min
Bit rate : 384 kb/s
Channel(s) : 6 channels
Title : Anglu
Language : English


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų