Torentas "Šiukšlės / Trash (2014) [BDRip] Nuotykiai, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Šiukšlės Originalus pavadinimas: Trash Žanras: Nuotykiai, Drama, Trileris Metai: 2014 Režisierius: Stephen Daldry Vaidina: Rooney Mara, Martin Sheen, Wagner Moura, Selton Mello, Christiane Amanpour Apie filmą: Vargingas keturiolikmetis Rafaelis, augantis dideliame Brazilijos mieste, kaip ir daugybė kitų žmonių, pragyvenimui užsidirba rausdamasis sąvartyne. Vieną dieną į paauglio rankas vien ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šiukšlės / Trash (2014) [BDRip] Nuotykiai, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Šiukšlės


Originalus pavadinimas: Trash
Žanras: Nuotykiai, Drama, Trileris
Metai: 2014

Režisierius: Stephen Daldry
Vaidina: Rooney Mara, Martin Sheen, Wagner Moura, Selton Mello, Christiane Amanpour

Apie filmą: Vargingas keturiolikmetis Rafaelis, augantis dideliame Brazilijos mieste, kaip ir daugybė kitų žmonių, pragyvenimui užsidirba rausdamasis sąvartyne. Vieną dieną į paauglio rankas patenka piniginė. Neturtingam vaikinukui vien rasti grynieji yra tikras lobis, tačiau jo dėmesį patraukia dar kai kas: raktas. Rafaelio įtarimas dar labiau sustiprėja, kai sąvartyne netikėtai pasirodo kažkokio išmesto daikto ieškanti policija. Vaikinas su geriausiais savo draugais Gardo ir Rato nusprendžia išsiaiškinti rakto paslaptį.
Sekdami užuominomis vaikinai netrukus suranda viešą saugojimo spintelę, kurią atrakinę randa kai ką, kas gali ne tik pakeisti jų gyvenimus, bet ir įžiebti tikrą revoliuciją korumpuotuose valdžios bei policijos sluoksniuose.
Paaugliai supranta, kad dėl tokios galios žmonės žudomi nedvejojant, tačiau ryžtasi nepasiduoti baimei ir kovoti už teisybę.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Anglų (Originali)

Kokybė: BDRip
Video: 720x304 (2.37:1),23.976 fps,XviD build 65 ~1842 kbps avg,0.35 bit/pixel
Audio: 48 kHz,AC3 Dolby Digital,3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch,~448 kbps avg


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-03-05 17:55Naudinga: 0

Neblogas filmas,panasus scenarijus,kaip filmo siukslyno milionieriu.Aciu :-)