Torentas "Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) [BRRip] Nuotykių, Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Šiurpuliukai Originalus pavadinimas: Goosebumps Žanras: Nuotykių, Komedija, Šeimai Metai: 2015 Režisierius: Rob Letterman Vaidina: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee ... Apie filmą: Priversti aplinkybių, paauglys Zakas (aktorius Dylan‘as Minnette) su motina iš Niujorko persikelia gyventi į nediduką, ramų provincijos miestelį. Netrukus Zakas susiranda naują draugą – „moksliuką“ ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šiurpuliukai / Goosebumps (2015) [BRRip] Nuotykių, Komedija, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šiurpuliukai


Originalus pavadinimas: Goosebumps
Žanras: Nuotykių, Komedija, Šeimai
Metai: 2015

Režisierius: Rob Letterman
Vaidina: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee ...

Apie filmą:
Priversti aplinkybių, paauglys Zakas (aktorius Dylan‘as Minnette) su motina iš Niujorko persikelia gyventi į nediduką, ramų provincijos miestelį. Netrukus Zakas susiranda naują draugą – „moksliuką“ Čempą – ir susipažįsta su kaimynystėje gyvenančia mergina Hana. Tiesa, merginos tėtis (akt. Jack‘as Black‘as) nėra toks draugiškas, kaip jo dukra, bet Hana paaiškina, kad „jis toks su visais“.

Vieną vakarą, išgirdęs Hanos klyksmą, Zakas susirūpina merginos saugumu ir, pasikvietęs pagalbon Čempą, įsibrauna į simpatiškosios kaimynės namus. Slankiodami po tamsius namus, paaugliai atranda spintą, prikimštą užrakintų knygų. Pagauti smalsumo, berniukai vieną iš jų atrakina ir sustingsta iš siaubo, kai iš knygos išlenda didžiulis sniego žmogus. Netrukus paaiškėja, kad Hanos tėtis yra garsus rašytojas, o knygos užrakintos būtent dėl to, kad monstrai nepatektų į mūsų pasaulį. Deja, sniego žmogus buvo tik pradžia. Netrukus vienas iš knygos pasprukęs padaras išlaisvina savo likimo draugus ir ramų provincijos miestelį užplūsta neįsivaizduojami siaubūnai. Zakas su naujaisiais draugais ir Hanos tėčiu turi sugalvoti būdą, kaip šiuos padarus sukišti atgal į knygas.

Pramoginė visai šeimai skirta juosta sukurta pagal Amerikoje labai populiaraus rašytojo R. L. Stine‘o kūrinius. R. L. Stine‘as neretai vadinamas „vaikų literatūros Stivenu Kingu“, o iš viso pasaulyje parduota beveik pusė milijardo jo knygų egzempliorių.

IMDB

Įgarsinta: 1. Lietuviškai [mėgėjiškas - KroNoXG ir Sonata] 2. Angliškai [originalus]

Kokybė: BRRip
Cituoti:
General : Goosebumps.2015.576p.BRRip.x264.AC3.LT-TRL.mkv
Format : Matroska at 3 020 Kbps
Length : 2.18 GiB for 1h 43mn 16s 192ms

Video #0 : AVC at 2 250 Kbps
Aspect : 1024 x 432 (2.370) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 384 Kbps
Infos : 6 channels, 48.0 KHz
Language : lt

Audio #1 : AC-3 at 384 Kbps
Infos : 6 channels, 48.0 KHz
Language : en
Filmo pristatymas:

Youtube

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų