Torentas "Skilimas / Split (2016) [BDRip] Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Skilimas Originalus pavadinimas: Split Žanras: Siaubo, Trileris Metai: 2016 Režisierius: M. Night Shyamalan Vaidina: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Haley Lu Richardson ... Apie filmą: Po filmų „Šeštasis pojūtis“, „Nepalaužiamasis“ ir „Ženklai“ režisierius M. Night Shyamalan‘as sukūrė ir ne tokio didelio pasisekimo sulaukusių juostų. Tačiau panašu, kad „Skilimas“ režisierių vėl...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Skilimas / Split (2016) [BDRip] Siaubo, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Skilimas

Originalus pavadinimas: Split
Žanras: Siaubo, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: M. Night Shyamalan
Vaidina: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Haley Lu Richardson ...

Apie filmą: Po filmų „Šeštasis pojūtis“, „Nepalaužiamasis“ ir „Ženklai“ režisierius M. Night Shyamalan‘as sukūrė ir ne tokio didelio pasisekimo sulaukusių juostų. Tačiau panašu, kad „Skilimas“ režisierių vėl užkels į įtampos, galvosūkių ir netikėtumų karaliaus sostą.

Kevinas (aktorius James‘as McAvoy‘us) pagrobia ir savo namo rūsyje įkalina tris jaunas merginas. Belaisvės pamažu sužino siaubingą tiesą: jos susipažįsta su skirtingomis Kevino kūne gyvenančiomis asmenybėmis. O jų yra net 23: nuo savim pasitikinčio vyro iki geraširdžio berniuko, nuo naivios merginos iki sofistikuotos moters. Tikrasis siaubas prasideda, kai iš jų visų ima formuotis 24-oji, save įvardijanti „Žvėrimi“. Tačiau net ir kiekvienas netikėtas Kevino asmenybės virsmas žiūrovo neparuoš kvapą gniaužiančiam galutiniam siužeto posūkiui.

IMDBĮgarsinimas: Lietuvių profesionalus (Linas Kalėda, "SDI") / originalus (anglų)
Subtitrai: Lietuvių prof. (CEE Blu-ray) / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 2 204 Kbps : 1 260x528 : 23.976 fps
Audio: AAC : ~240kbps : 6 channels : 48.0 KHz
Audio: AAC : ~224kbps : 6 channels : 48.0 KHz

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų