Torentas "Šlovė Cezariui! / Hail, Caesar! (2016) [BDRip] Komedija, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Šlovė Cezariui! Originalus pavadinimas: Hail, Caesar! Žanras: Komedija, Mistinis Metai: 2016 Režisierius: Ethan Coen, Joel Coen Vaidina: Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich, Ralph Fiennes ... Apie filmą: Šeštojo praėjusio amžiaus dešimtmečio Holivudas. Grandiozinio epo „Šlovė Cezariui!“ filmavimo aikštelėje – problemos. Pagrindinė juostos žvaigždė – šlovės išpaikintas aktorius – o ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šlovė Cezariui! / Hail, Caesar! (2016) [BDRip] Komedija, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šlovė Cezariui!


Originalus pavadinimas: Hail, Caesar!
Žanras: Komedija, Mistinis
Metai: 2016

Režisierius: Ethan Coen, Joel Coen
Vaidina: Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich, Ralph Fiennes ...

Apie filmą: Šeštojo praėjusio amžiaus dešimtmečio Holivudas. Grandiozinio epo „Šlovė Cezariui!“ filmavimo aikštelėje – problemos. Pagrindinė juostos žvaigždė – šlovės išpaikintas aktorius Beirdas Vitlokas (kurį vaidina George‘as Clooney‘is) – nuolat prisigeria, užmiršta tekstą, o vieną dieną tiesiog pradingsta. Netrukus į kino studiją atsiunčiamas anoniminis išpirkos raštelis, reikalaujantis 100000 dolerių. Nenorėdami, kad suuostų spauda, filmo prodiuseriai tyliai kreipiasi pagalbos į žinomą „problemų specialistą“ Edį Meniksą (akt. Josh‘as Brolin‘as). Edis imasi darbo.

Naujausioje brolių Koenų komedijoje nusifilmavo visas būrys kino žvaigždžių. Filme išvysime Scarlett Johansson, Ralph‘ą Fiennes‘ą, Jonah Hill‘ą, Tildą Swinton, Channing‘ą Tatum‘ą ir netgi Dolph‘ą Lundgren‘ą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Jurgis Damaševičius "SDI" ) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1112x600 (1.85:1), 23.976 fps, 2 477 Kbps (0.155 bit/pixel)
Audio: ACC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 240 kb/s
Audio: ACC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų