Torentas "Šokių aikštelės dievai / Battle of the Year (2013) [BDRip] Drama, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Šokių aikštelės dievai Originalus pavadinimas: Battle of the Year Žanras: Drama, Muzikinis Metai: 2013 Režisierius: Benson Lee Vaidina: Josh Holloway, Laz Alonso, Josh Peck, Caity Lotz ... Apie filmą: Šokio entuziastams skirta ir ši juosta. Tiesa, ji ypatinga tuo, kad yra ne apie gatvės šokius, o apie praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje beprotiškai išpopuliarėjusį breiką. Šis šokis ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šokių aikštelės dievai / Battle of the Year (2013) [BDRip] Drama, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Šokių aikštelės dievai


Originalus pavadinimas: Battle of the Year
Žanras: Drama, Muzikinis
Metai: 2013

Režisierius: Benson Lee
Vaidina: Josh Holloway, Laz Alonso, Josh Peck, Caity Lotz ...

Apie filmą: Šokio entuziastams skirta ir ši juosta. Tiesa, ji ypatinga tuo, kad yra ne apie gatvės šokius, o apie praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje beprotiškai išpopuliarėjusį breiką. Šis šokis gimė Jungtinėse Valstijose, tarp afro-amerikiečių ir Puerto Riko jaunuolių. Išpopuliarėjęs JAV, breikas subūrė didžiules gerbėjų armijas visame pasaulyje: nuo Rusijos iki Japonijos, nuo Pietų Korėjos iki Jungtinės Karalystės.

Filmas „Šokių aikštelės dievai" pasakoja ambicingos vaikinų breiko trupės istoriją. Svarbiausiose metinėse pasaulio breiko varžybose, kilusiose iš Amerikos, pagrindinio prizo amerikiečiai jau nėra laimėję penkiolika metų. Buvęs breiko šokėjas Dantė nusprendžia ištaisyti šį nesusipratimą. Savo draugo Bleiko - krepšinio trenerio - jis paprašo treniruoti breiko šokėjų trupę. Po šiokių tokių dvejonių (iki varžybų belikę vos trys mėnesiai) Bleikas sutinka. Bičiuliai, surinkę geriausius breiko šokėjus iš visų JAV kampelių, ima rengtis laimėti „breiko olimpadą".Juosta „Šokių aikštelės dievai" turi paralelių ir su realybe: Prancūzijoje išties kasmet vyksta pasaulinis breiko šokėjų konkursas, o patį filmą režisierius Benson'as Lee pastatė, remdamasis savo paties 2007-aisiais metais nufilmuota dokumentine juosta apie breiko šokėjus. Beje, vieną iš herojų vaidina ir buvęs (esamas?) Rihanna'os vaikinas Chris'as Brown'as.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis - Aldona Vilutytė, Eitvydas Stankevičius "LNK) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1008x546 (1.85:1), 23.976 fps, 2 333 Kbps (0.177 bit/pixel)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~256kbps
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~256kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų