Torentas "Sorajos M. užmėtymas akmenimis / The Stoning of Soraya M. (2008) [BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Sorajos M. užmėtymas akmenimis Originalus pavadinimas: The Stoning of Soraya M. Žanras: Drama Metai: 2008 Režisierius: Cyrus Nowrasteh Vaidina: Shohreh Aghdashloo, Mozhan Marnò, Jim Caviezel, Navid Negahban ... Apie filmą: Ali (vaidina akt. Navid Negahban) svajoja apie skyrybas su savo keturių vaikų motina Soraja (vaidina akt. Mozhan Marnò), kadangi be galo trokšta vesti turtingo vyro likti ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sorajos M. užmėtymas akmenimis / The Stoning of Soraya M. (2008) [BDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sorajos M. užmėtymas akmenimis


Originalus pavadinimas: The Stoning of Soraya M.
Žanras: Drama
Metai: 2008

Režisierius: Cyrus Nowrasteh
Vaidina: Shohreh Aghdashloo, Mozhan Marnò, Jim Caviezel, Navid Negahban ...

Apie filmą: Ali (vaidina akt. Navid Negahban) svajoja apie skyrybas su savo keturių vaikų motina Soraja (vaidina akt. Mozhan Marnò), kadangi be galo trokšta vesti turtingo vyro keturiolikmetę dukterį. Soraja, bijodama likti gatvėje be pajamų šaltinio, griežtai atsisako skirtis, tad Ali nelieka nieko kito kaip bandyti pašalinti žmoną iš savo gyvenimo. Sugalvojęs žmoną apkaltinti neištikimybe, už ką Irane moterys užmėtomos akmenimis, vyras randa niekšingų bendraminčių ir užtarėjų, tad nekalta ir geraširdė moteris apkaltinama baisiausiu nusikaltimu, o štai čia įsigalioja Šariato teisė, kelianti šiurpą daugeliui ne islamą išpažįstančių žmonių.
Filmas apie neteisybę, moterų bejėgiškumą, žiaurius musulmonų papročius ir tradicijas, kartais neteisingą Korano traktavimą ir žmonių keršto troškimą.
Tiek knyga, tiek pagal ją sukurtas filmas uždrausti Irane kaip kritikuojantys islamiškąsias vertybes. 2002 – aiaisiais Irano teismai paskelbė moratoriumą mirties bausmei užmėtant akmenimis, deja, fundamentalistų tai nesustabdo, tad baisi tradicija vis dar gyva.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas
Subtitrai: Anglų
Kokybė: BDRip
Video:
Format : AVC
Format profile : High@4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames :10 frames
Overall bit rate :1 950Kbps
Width :1 160 pixels
Height : 496 pixels
Display aspect ratio :2.35:1
Frame rate :23.976 fps
Audio:
Format :AAC
Bitrate :200~ Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų