Torentas "Sparnelis ar šlaunelė? / The Wing or Thigh? (1976) [BDRip] Komedija, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Sparnelis ar šlaunelė? Originalus pavadinimas: The Wing or Thigh? Žanras: Komedija, Šeimai Metai: 1976 Režisierius: Claude Zidi Vaidina: Louis de Funès, Coluche, Ann Zacharias, Julien Guiomar ... Apie filmą: Prancūzų režisierių Claude‘ą Zidi įsiminė Asterikso ir Obelikso komedijų gerbėjai. Nors šis filmas – vienas pirmųjų režisieriaus karjeroje, joje pokštus krečia populiariausi 8-ojo ir De ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sparnelis ar šlaunelė? / The Wing or Thigh? (1976) [BDRip] Komedija, Šeimai Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sparnelis ar šlaunelė?


Originalus pavadinimas: The Wing or Thigh?
Žanras: Komedija, Šeimai
Metai: 1976

Režisierius: Claude Zidi
Vaidina: Louis de Funès, Coluche, Ann Zacharias, Julien Guiomar ...

Apie filmą: Prancūzų režisierių Claude‘ą Zidi įsiminė Asterikso ir Obelikso komedijų gerbėjai. Nors šis filmas – vienas pirmųjų režisieriaus karjeroje, joje pokštus krečia populiariausi 8-ojo dešimtmečio komikai: Coluche‘as ir Louisas De Fuinesas.

Šmaikščios istorijos centre – restoranų kritikas ir gurmanas Šarlis. Jis - žymaus restoranų vadovo leidėjas, todėl jo prisibijo ne tik garsiausi šefai, bet ir daugelio restoranų savininkai. Vieną dieną Šarlis patenka į rimtą bėdą – nusilpsta jo skonio receptoriai. Maža to, jis priverstas dalyvauti televizijos laidos patiekalų ir vynų degustacijoje. Kaip išsisuks patyręs gurmanas?


Главный герой мсье Дюшемен — респектабельный составитель ежегодного справочника-путеводителя по ресторанам. Авторитет его книги настолько высок, что все рестораны в Париже и его окрестностях стремятся предстать на ее страницах в выгодном свете.

Это очень трудно, поскольку Дюшемен все время сам обходит все заведения, переодеваясь, чтобы оставаться не узнанным. Единственное разочарование Дюшемена — его сын, который не желает идти по стопам отца, мечтая стать клоуном в цирке…


Charles Duchemin, a well-known gourmet and publisher of a famous restaurant guide, is waging a war against fast food entrepreneur Tri- catel to save the French art of cooking. After having agreed to appear on a talk show to show his skills in naming food and wine by taste, he is confronted with two disasters: his son wants to become a clown rather than a restaurant tester and he, the famous Charles Duchemin, has lost his taste!


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) + Daiva Lebeliūnaitė, Eidvydas Stankevičius [LNK TV]

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1036x440 (2.35:1), 24.000 fps, 1 611 Kbps (0.147 bit/pixel)
Audio: #1: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~ 144 Kbps, CBR (Lithuanian) #2
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~ 112 Kbps, CBR (Russian) (French)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų