Torentas "Spektras / Spectre (2015) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Trileris" :: PiratuSala.lt

Spektras Originalus pavadinimas: Spectre Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Trileris Metai: 2015 Režisierius: Sam Mendes Vaidina: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes ... Apie filmą: Agentas 007 stoja prieš didžiausią pavojų savo karjeroje: paslaptingą organizaciją „Spektras“ Džeimsas Bondas (aktorius Daniel‘is Craig‘as) fime „Skyfall“ turėjo išspręsti sudėtingą šaradą, kurios M...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Spektras / Spectre (2015) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Spektras


Originalus pavadinimas: Spectre
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Trileris
Metai: 2015

Režisierius: Sam Mendes
Vaidina: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ralph Fiennes ...

Apie filmą: Agentas 007 stoja prieš didžiausią pavojų savo karjeroje: paslaptingą organizaciją „Spektras“

Džeimsas Bondas (aktorius Daniel‘is Craig‘as) fime „Skyfall“ turėjo išspręsti sudėtingą šaradą, kurios centre buvo jo vadovė M, bėganti nuo savo praeities paslapčių. Per suimtą, tačiau sugebėjusį pasprukti poną Vaitą Bondas beveik prisikasė iki itin slaptos organizacijos, žinomos „Quantum“ pavadinimu. Deja, akistata su nusikaltėliais pareikalavo didžiulės aukos: M buvo nužudyta ir mirė ant Bondo rankų.

Ją pakeitęs Garetas Meloris (akt. Ralph‘as Fiennes‘as), kaip naujasis MI6 vadovas, turi iki paskutiniųjų kovoti politinį karą su savo šalies valdžia, norinčia labai susilpninti slaptosios organizacijos galias ir galimybes. Tuo tarpu panelė Monipenė Bondui slapta perduoda velionei M priklausiusią dėžutę, kurioje agentas 007 aptinka užuominų apie didžiulę paslaptį ir iš savo paties praeities. Gavęs užduotį iš naujojo M ir siekdamas atsakyti į asmeninius klausimus, Džeimsas Bondas iškeliauja į Meksiką, Austriją ir Maroką, vaikydamasis slaptą organizaciją, iš kai kurių užuominų – dar galingesnę nei „Quantum“. Kol kas Bondas žino tik jos pavadinimą: „Spektras“. Tačiau netrukus susipažįsta ir su žmogumi, kuris galbūt vadovauja organizacijai: Francu Oberhauzeriu (kurį įkūnija puikiai niekšus vaidinantis Christoph‘as Waltz‘as). Sekdamas užuominomis, Bondas susitinka ir seną savo priešą, kuris jam atskleis faktų, priversiančių slaptąjį agentą abejoti viskuo, už ką jis iki šiol kovojo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis Tomas Bandza - SDI,) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: 1 152 x 480 *dzin*, (PAR 2.40:1), 23.976 fps, 2 000 Kb/s,;
Audio: Lietuvių, 48 kHz, AC3, 6 ch, 384 Kbps
Audio: Anglų, 48 kHz, AC3, 6 ch, 384 Kbps, Originalas,

Subtitrai: Lietuvių prof., (Blu-Ray),

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų