Torentas "Squatters (2014) [WEBRip ] Drama" :: PiratuSala.lt

Squatters Originalus pavadinimas: Squatters Žanras: Drama Metai: 2014 Režisierius: Martin Weisz Vaidina: Gabriella Wilde, Thomas Dekker, Richard Dreyfuss, Lolita Davidovich ... Apie filmą: Džonas ir Kelė – benamiai. Jų svajonė išsipildo, kuomet jie neteisėtai apsigyvena pasiturinčios šeimos namuose, kai ši yra išvykusi atostogų. Viskas tampa nekontroliuojama, kai teisėti namų savininkai iš į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Squatters (2014) [WEBRip ] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Squatters


Originalus pavadinimas: Squatters
Žanras: Drama
Metai: 2014

Režisierius: Martin Weisz
Vaidina: Gabriella Wilde, Thomas Dekker, Richard Dreyfuss, Lolita Davidovich ...

Apie filmą: Džonas ir Kelė – benamiai. Jų svajonė išsipildo, kuomet jie neteisėtai apsigyvena pasiturinčios šeimos namuose, kai ši yra išvykusi atostogų. Viskas tampa nekontroliuojama, kai teisėti namų savininkai netikėtai grįžta iš užjūrio. Džonas ir Kelė įstringa savo pačių pinklėse. Ši jų gudrybė atveda juos į neišvengiamą dviejų skirtingų pasaulių – turtuolių ir vargšų – akistatą.
[bAngliškas:[/b]
Home early from their vacation, a wealthy Pacific Palisades family discovers a pair of homeless young drifters who were squatting in their home.

IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, daugiabalsis) / Anglų
Subtitrai: Anglų
Kokybė: WEBRip

Video: AVC, 1280x544 (2,35:1), 23,976 kps, 1 973 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 2 kanalai, 192 kb/s ,Lietuvių
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s ,Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų