Torentas "Stalingradas / Сталинград (2013) [BRRip] Veiksmo, Karinis" :: PiratuSala.lt

Stalingradas Originalus pavadinimas: Сталинград Žanras: Veiksmo, Karinis Metai: 2013 Režisierius: Fyodor Bondarchuk Vaidina: Thomas Kretschmann, Yanina Studilina, Philippe Reinhardt, Heiner Lauterbach, Pyotr Fyodorov … Apie filmą: Vienas žinomiausių ir pačių pelningiausių rusų prodiuserių, aktorių ir režisierių Fiodoras Bondarčiukas nesiliauja stebinti savo eksperimentais kino pramonėje. Po ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Stalingradas / Сталинград (2013) [BRRip] Veiksmo, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Stalingradas


Originalus pavadinimas: Сталинград
Žanras: Veiksmo, Karinis
Metai: 2013

Režisierius: Fyodor Bondarchuk
Vaidina: Thomas Kretschmann, Yanina Studilina, Philippe Reinhardt, Heiner Lauterbach, Pyotr Fyodorov …

Apie filmą: Vienas žinomiausių ir pačių pelningiausių rusų prodiuserių, aktorių ir režisierių Fiodoras Bondarčiukas nesiliauja stebinti savo eksperimentais kino pramonėje. Po stulbinančios sėkmės sulaukusios karinės dramos „9-oji kuopa“ ir fantastinės brolių Strugackių „Gyvenamosios salos“ ekranizacijos, kino kūrėjas daugiau nei keturis metus ruošėsi Rusijai ir visam pasauliui pristatyti patį didingiausią šalies karinį epą, kurį palaikė net Holivudo studijos. Šiurpiai ir grėsmingai pavaizduotas Stalingrado miestas. Režisierius kviečia nukeliauti į tamsiuosius 1942 metus ir atsidurti pačiame Stalingrado mūšio epicentre, kuriame ...

Vėlyvą 1942-ųjų metų vasarą vokiečių armija, remiama uraganinio lėktuvų bombardavimo, pradėjo Stalingrado (dabartinis Volgogradas) puolimą. Taip prasidėjo penkis mėnesius ir dešimt dienų trukęs mūšis, kuris, daugelio istorikų nuomone, didžiąja dalimi nulėmė Antrojo pasaulinio karo baigtį. Viename kruviniausių susirėmimų žmonijos istorijoje daugybę karių bei technikos praradusi vokiečių armija atsigauti jau nebesugebėjo.

Žiaurios ir didingos istorijos ekranizavimo ėmėsi aktorius, prodiuseris ir režisierius Fiodoras Bondarčiukas, prieš penketą metų sukūręs kitą pompastišką filmą „Gyvenama sala". Pastaroji juosta savo laiku tapo brangiausiu Rusijos filmu istorijoje. Oficialus Rusijos kandidatas geriausio užsienio filmo „Oskarui" gauti taip pat yra pirmoji istorijoje ne Jungtinėse Valstijose IMAX formatu sukurta juosta.

„Stalingradas" pasakoja šešių Rusijos karių istoriją, kuomet, puolant vokiečių armijai, jie liko atkirsti nuo savųjų priešo teritorijoje. Apleistame ir iš dalies sugriautame name sutikę jauną nuo savo šeimos atskirtą merginą, rusų kariai ima ją globoti. Iš savo vado gavę įsakymą bet kokia kaina išlaikyti užimtas pozicijas, rusų šešetukas patenka į tikrą pragarą, kuriame ne tik privalo apsiginti nuo be atvangos puolančių vokiečių, bet ir apsaugoti bejėgę tautietę.

Kruvinų karo baisumų, siaubo ir skausmo fone skleidžiasi tyra draugystės, užuojautos ir meilės istorija.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Originali kalba: RU

Kokybė: BRRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 fps, XviD build 47 ~1933 kbps avg, 0.37 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųDeividas0712 0
KomentarasParašė 2013-12-18 00:25
Naujokas


Naudinga: 0

filmas tikrai ydomus ir buvo verta paziuret :smile:
 
kamparas
KomentarasParašė 2013-12-19 17:24Naudinga: 0

gaila laiko kuri praleidau ziuredamas filma :'(
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-02-08 10:27Naudinga: 0

kamparas Paskelbta:
gaila laiko kuri praleidau ziuredamas filma :'(
Reiskias tau toli iki supratimo, kas yra geras kinas.
 
Darys
KomentarasParašė 2014-03-02 17:42Naudinga: 0

Dalintojas Paskelbta:
kamparas Paskelbta:
gaila laiko kuri praleidau ziuredamas filma :'(
Reiskias tau toli iki supratimo, kas yra geras kinas.

Filmas tikrai nekoks ir toli gražu nuo tikros Stalingrado istorijos. Topas tai buvo, kai rusai degantys puola vokiečius. Filmas apie meilę, bet ne apie karą na ir eilinė ruso propganda. Beje, "gerų" filmų IMBD nevertina tik 5 balais, jei ką.