Torentas "Stalingradas / Сталинград / Stalingrad (2013) [BDRip] Veiksmo, Karinis" :: PiratuSala.lt

Stalingradas Originalus pavadinimas: Сталинград / Stalingrad Žanras: Veiksmo, Karinis Metai: 2013 Režisierius: Fedor Bondarchuk Vaidina: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov ... Apie filmą: Vėlyvą 1942-ųjų metų vasarą vokiečių armija, remiama uraganinio lėktuvų bombardavimo, pradėjo Stalingrado (dabartinis Volgogradas) puolimą. Taip prasidėjo penkis mėnesius ir dešimt dienų ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Stalingradas / Сталинград / Stalingrad (2013) [BDRip] Veiksmo, Karinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Stalingradas


Originalus pavadinimas: Сталинград / Stalingrad
Žanras: Veiksmo, Karinis
Metai: 2013

Režisierius: Fedor Bondarchuk
Vaidina: Mariya Smolnikova, Yanina Studilina, Pyotr Fyodorov ...

Apie filmą: Vėlyvą 1942-ųjų metų vasarą vokiečių armija, remiama uraganinio lėktuvų bombardavimo, pradėjo Stalingrado (dabartinis Volgogradas) puolimą. Taip prasidėjo penkis mėnesius ir dešimt dienų trukęs mūšis, kuris, daugelio istorikų nuomone, didžiąja dalimi nulėmė Antrojo pasaulinio karo baigtį. Viename kruviniausių susirėmimų žmonijos istorijoje daugybę karių bei technikos praradusi vokiečių armija atsigauti jau nebesugebėjo.
„Stalingradas" pasakoja šešių Rusijos karių istoriją, kuomet, puolant vokiečių armijai, jie liko atkirsti nuo savųjų priešo teritorijoje. Apleistame ir iš dalies sugriautame name sutikę jauną nuo savo šeimos atskirtą merginą, rusų kariai ima ją globoti. Iš savo vado gavę įsakymą bet kokia kaina išlaikyti užimtas pozicijas, rusų šešetukas patenka į tikrą pragarą, kuriame ne tik privalo apsiginti nuo be atvangos puolančių vokiečių, bet ir apsaugoti bejėgę tautietę.
Rusiškas:
1942-й год. Сталинград. Советские войска планируют контрнаступление на немецкие части, занявшие правый берег Волги. Наступление сорвано. Лишь разведчикам под командованием капитана Громова удается перебраться на другой берег и закрепиться в одном из домов. Им дан приказ удержать его любой ценой. Кроме нескольких чудом уцелевших советских солдат они находят в доме его последнюю жительницу — 19-летнюю Катю.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + LT (Vienbalsis - anglisss "TRL) + RU (Originalas)

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1072x440 (2.40:1), 23.976 fps, 1 946 Kbps (0.172 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR (Lithuanian)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR (Lithuanian "TRL")
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Russian)
Subtitrai: Lietuvių

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų