Torentas "Sufražistė / Suffragette (2015) [BDRip] Biografinis, Drama, Istorinis" :: PiratuSala.lt

Sufražistė Originalus pavadinimas: Suffragette Žanras: Biografinis, Drama, Istorinis Metai: 2015 Režisierius: Sarah Gavron Vaidina: Anne-Marie Duff, Grace Stottor, Geoff Bell, Carey Mulligan ... Apie filmą: Mus, gyvenančius 2015 m., šokiruoja Saudo Arabijos pavyzdys, kur tik šiemet moterims suteikta teisė balsuoti. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad pasaulinis sufražisčių judėjimas net ir taip –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sufražistė / Suffragette (2015) [BDRip] Biografinis, Drama, Istorinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sufražistė


Originalus pavadinimas: Suffragette
Žanras: Biografinis, Drama, Istorinis
Metai: 2015

Režisierius: Sarah Gavron
Vaidina: Anne-Marie Duff, Grace Stottor, Geoff Bell, Carey Mulligan ...

Apie filmą: Mus, gyvenančius 2015 m., šokiruoja Saudo Arabijos pavyzdys, kur tik šiemet moterims suteikta teisė balsuoti. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad pasaulinis sufražisčių judėjimas net ir taip vadinamose „civilizuotose šalyse“ kilo labai vėlai – pavyzdžiui, Šveicarija moterims balsavimo teisę pripažino tik 1971 m. Šiemetinį BFI Londono kino festivalį atidaręs Sarah‘os Gavron režisuotas filmas „Sufražistė“ (angl. „Suffragette“) pasakoja apie šį judėjimą Didžiojoje Britanijoje. Filmo veiksmas plėtojasi maždaug 1913 m., o jo centre galime išvysti Maudę Watts (akt. Carey Mulligan), dirbančią beveik nežmoniškomis sąlygomis vienoje Rytų Londono skalbyklų. Skalbėja ji tapo dar vaikystėje, kaip ir jos motina prieš tai, o už darbą mokama tik skatikai – maža to, jos uždarbis trečdaliu mažesnis už tą patį darbą vyrams mokamos algos, o darbo valandos yra trečdaliu ilgesnės. Maudė yra ištekėjusi ir turi vaikų, ir tokį gyvenimą priimą kaip neišvengiamybę.

S. Gavron sukūrė labai aktualų ir svarbų filmą, kuris labai tiksliai atskleidžia brutalų Didžiosios Britanijos institucijų elgesį su moterimis, įskaitant bado streiko dalyvių prievartinį maitinimą kalėjime ir policijos pareigūnų iki mėlynumo sumuštas protestuotojas. Kalbant apie Didžiąją Britaniją, filmas taip pat skirtas sukilti už moterų teises visame pasaulyje – tai akis badantis priminimas, kad daugybėje pasaulio šalių moterys, nors ir sudarančios didesnę pusę populiacijos, vis dar yra laikomos antrarūšiais piliečiais. Pranašaujama, kad „Sufražistė“ ilgam laikui bus įrašyta į britų kino istoriją.


With an all-star cast including Carey Mulligan, Helena Bonham Carter, Brendan Gleeson, Anne-Marie Duff, Ben Whishaw and Meryl Streep as Emmeline Pankhurst, SUFFRAGETTE is the powerful and thrilling first film about the remarkable untold story of the real foot soldiers of the Suffragette movement. These women were not primarily from the genteel educated classes, they were working women who had seen peaceful protest achieve nothing. Radicalised and turning to violence as the only route to change, they were willing to lose everything in their fight for equality - their jobs, their homes, their children and their lives. Maud (played by Carey Mulligan) was one such foot soldier. The story of her fight for dignity is as gripping and visceral as any thriller; it is also both heart-breaking and inspirational.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Viktoras Linartas [SDI]

Kokybė: BDRip
Video: x264, AVC, 1022x428 (2.35:1), 23.976 fps, 1 603 Kbps (0.153 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~240 Kbps, CBR | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch, ~112 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų