Torentas "Sukrėtimas / Concussion (2015) [BDRip] LT/EN/LTSubs Biografinis, Drama, Sportas" :: PiratuSala.lt

Sukrėtimas Originalus pavadinimas: Concussion Žanras: Biografinis, Drama, Sportas Metai: 2015 Režisierius: Peter Landesman Vaidina: Will Smith, Alec Baldwin, Albert Brooks, Gugu Mbatha-Raw ... Apie filmą: Prieš dešimt metų iš Nigerijos kilęs chirurgas-neuropatologas Bennet‘as Omalu (filme jį vaidina Will‘as Smith‘as) kartu su kolegomis paskelbė apie naujos ligos – lėtinės trauminės – Medikas...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sukrėtimas / Concussion (2015) [BDRip] LT/EN/LTSubs Biografinis, Drama, Sportas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sukrėtimas


Originalus pavadinimas: Concussion
Žanras: Biografinis, Drama, Sportas
Metai: 2015

Režisierius: Peter Landesman
Vaidina: Will Smith, Alec Baldwin, Albert Brooks, Gugu Mbatha-Raw ...

Apie filmą:

Prieš dešimt metų iš Nigerijos kilęs chirurgas-neuropatologas Bennet‘as Omalu (filme jį vaidina Will‘as Smith‘as) kartu su kolegomis paskelbė apie naujos ligos – lėtinės trauminės encefalopatijos – atradimą. Medikas ligą atrado, tirdamas 2002 m. mirusio vieno garsiausių istorijoje amerikietiškojo futbolo žaidėjų Maiko Vebsterio smegenų mėginį. B. Omalu atradimas, kad futbolininkų smegenų pažeidimai, anksčiau stebėti tik Alzheimerio liga ar silpnaprotyste sergančių asmenų smegenyse, ilgai buvo ignoruojami – daugiausiai JAV Nacionalinės futbolo lygos (NFL) pastangomis. Apie tai garsiai buvo pradėta kalbėti tik 2009 m., kuomet Ameriką sukrėtė netikėta 26-erių metų futbolininko Chris‘o Henry‘io mirtis. Jo smegenyse buvo rasti tokie pat pažeidimai.

Sukrečianti istorija apie paprastą mediką, kurio bandymus pasauliui atskleisti baisią tiesą slopina galinga organizacija, dėl pelno pasiryžusi papirkinėti, šantažuoti, šmeižti, meluoti ir galbūt netgi žudyti.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: Lietuvių profesionalus vienbalsis (Eidvydas Stankevičius "LNK") / Originali (anglų)
Subtitrai: Lietuvių prof. ("Blu-Ray, CEE") / Anglų

Kokybė: BDRip
Video: x264, 1240x518 (2.394:1), 23.976 fps, 2 111 Kbps (0.137 bit/pixel)
Audio: LT: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~224kbps | EN: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~208kbps


Filmo pristatymas:

YoutubeNuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų