Torentas "Šuniškas gyvenimas / Dog Pound (2010) [BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Šuniškas gyvenimas Originalus pavadinimas: Dog Pound Žanras: Drama Metai: 2010 Režisierius: Kim Chapiron Vaidina: Adam Butcher, Shane Kippel, Matthew Morales, Slim Twig ... Apie filmą: Nepilnamečių kolonijoje galioja kiek kitokios taisyklės: pakliuvę jaunieji nusikaltėliai iš naujo turi rasti savo vietą ir tai, kad visuomenėje jie turėjo nors kiek daugiau valdžios nereiškia, jog ir čia jie o...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šuniškas gyvenimas / Dog Pound (2010) [BDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šuniškas gyvenimas


Originalus pavadinimas: Dog Pound
Žanras: Drama
Metai: 2010

Režisierius: Kim Chapiron
Vaidina: Adam Butcher, Shane Kippel, Matthew Morales, Slim Twig ...

Apie filmą: Nepilnamečių kolonijoje galioja kiek kitokios taisyklės: pakliuvę jaunieji nusikaltėliai iš naujo turi rasti savo vietą ir tai, kad visuomenėje jie turėjo nors kiek daugiau valdžios nereiškia, jog ir čia jie ją gaus.

Nors pradžia ir sufleruoja apie tai, kad bus apsieita be sukrečiančio įvykio ir ypatingos istorijos apie žiaurų kolonijos gyvenimą, kūrėjai nenuvilia. Iš esmės vaizduojamas kasdienis kolonijos gyvenimas netrukus parodo, kad ir ten vykstantys kasdieniai įvykiai gali baigtis liūdnai, o net ir labiausiai užkietėjusių jaunųjų nusikaltėlių viduje pažadinti vis dar tūnančius vaikus. Mokyklos gyvenimo tipo filmas, tik šiuo atveju – kolonijos. Gal ir nėra akivaizdžių pokštų ar namų ruošos darbų, bet užtat yra kovos dėl savo išlikimo, pripažinimo ir įsitvirtinimo, tiek bendraamžių tarpe, tiek mokytojų ir prižiūrėtojų akyse.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: 1024x554, 2700 Kbps, 23,976 fps
Audio: Audio 1: LT - AC3, 2 ch, 192 Kbps - Deivis Audio 2: EN - AC3, 6 ch, 448 Kbps Audio 3: RU - AC3, 6 ch, 448 Kbps


Filmo pristatymas:

YoutubeNuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų